Koncert/Impreza WIELKI FINAŁ RED BULL KONTROWERSY 2019 JUŻ W SOBOTĘ

WIELKI FINAŁ RED BULL KONTROWERSY 2019 JUŻ W SOBOTĘ

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:27:44, 23 maj '19r.

Wielkimi krokami zbliża się ostateczna rozgrywka pomiędzy najlepszymi freestyle'owcami tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy. Wielki Finał odbędzie się już 25 marca w Gdyni. Do pojedynków na słowa stanie tam ośmiu MC's wyłonionych podczas przystanków eliminacyjnych. Całość transmitowana będzie na żywo na Facebook'u oraz Youtub'ie Red Bull KontroWersy.

Przed nami ostatnie dwa dni zmagań MC's w ramach tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy. Najpierw w piątek, 24 maja, w Gdyni odbędzie się ostatni przystanek eliminacyjny, a dzień później wielki finał. Ten zaplanowano na 25 maja, również w Gdyni, na scenie Delfinaliów.

 

Formuła Red Bull KontroWersy opiera się o pojedynki freestyle'owe  1 vs 1. Pierwszą fazą turnieju są eliminacje, któe dotychczas odbyły się już w Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie, a wnajbliższy piątek odbędą się w Gdyni. Dwóch najlepszych zawodników z danego miasta awansuje do wielkiego finału. Podczas trzech pierwszych przystanków wyłoniono sześciu uczestników finału. Są to: Quesh, Meoda, Koro, Jakoff, Seb i Kurian. 24 maja o godzinie 18.00 w Gdyni odbędą się ostatnie eliminacje, które wyłonią jeszcze dwóch finalistów. Śmiałkowie, którzy chcieliby wziąć w nich udział mogą zgłaszać się do czwartku, 23 maja, do godziny 15.00 poprzez formularz na stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Na zwycięzce eliminacji czeka 1000 złotych w gotówce i 1000 złotych do wydania w sklepie prosto.pl.

Tryumfator wielkiego finału dostanie dodatkowo 2000 złotych.

 

Zarówno nad przebiegiem eliminacji, jak i wielkiego finału, czuwać będzie jury, na czele którego stanął raper i utytułowany freestyle'owiec Te-Tris. W tym roku dołączyli do niego stand-uper Błażej Krajewski oraz raper i freestyle'owiec Bober. 

 

Finałowe walki z Poznania, Rzeszowa i Warszawy oglądać już można na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

 

 

Red Bull KontroWersy 2019

Eliminacje:

24 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wielki Finał:

25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia.

 

Każdy z przystanków będzie na żywo transmitowany na Facebook'u oraz YouTub'ie Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji na Facebook'u widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przy współpracy z  Red Bull Mobile. Główną nagrodą będzie telefon HAMMER Energy 18x9.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów