Koncert/Impreza Bedoes zagrał na Torwarze!

Bedoes zagrał na Torwarze!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:30:02, 27 maj '19r.

27 kwietnia Bedoes & Kubi Producent zagrali swój premierowy koncert w Warszawie promujący najnowszą płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży".
Album okazał się wielkim sukcesem. Uzyskał status złotej, a później platynowej płyty w niecałe 4 miesiące od premiery, a promująca go trasa cieszyła się wielką popularnością - na 20 koncertach pojawiło się blisko 15 tysięcy osób.

Po finałowym koncercie w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy przyszedł czas na wyjątkowe wydarzenie - premierowy koncert na warszawskim Torwarze. Specjalnie na tę okazję została przygotowana scenografia - uczestnicy koncertu mogli zobaczyć pięciometrową różę, będącą jednym z symboli płyty. Nie zabrakło dedykowanej oprawy wizualnej, do której artysta przyzwyczaił swoich słuchaczy.
Na scenie, oprócz artystów, pojawili się goście specjalni. Razem z Bedoesem wystąpili m.in. Solar, White 2115, Blacha 2115, Young Multi, ale najbardziej zaskakująca była obecność Quebonafide, który wspólnie z Bedoesem wykonał utwór “8 Kobiet” z płyty Taconafide - “Soma 0,5mg”. Warto wspomnieć, że ta kooperacja została nagrodzona przez publiczność statuetką Popkiller podczas gali, która odbyła się 8 maja w warszawskim teatrze Capitol.

Każdy, kto do tej pory nie miał okazji uczestniczyć w koncercie Bedoesa, będzie miał szansę to nadrobić. Już 21 czerwca bydgoski raper wystąpi w Warszawie podczas imprezy z cyklu H&M Loves Music. Wydarzenie odbędzie się w zajezdni autobusowej na warszawskiej Woli, przy ulicy Redutowej 27. Sprzedaż biletów na to wydarzenie jest dostępna za pośrednictwem platformy Going. Solowy koncert zagra również Solar, współzałożyciel SBM Label, który zaprezentuje wyjątkowe show, a na scenie pojawi się z livebandem. Występ zainauguruje letnią trasę Solara, ostatnią przed wydaniem drugiego albumu “Pokój 0”.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów