Premiera Pokahontaz odsłania szczegóły nowego albumu

Pokahontaz odsłania szczegóły nowego albumu

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 18:31:08, 30 maj '19r.

Poznaliśmy już wszystkich gości, których usłyszymy na krążku „REnesans”. Wśród nich nie zabrakło niespodzianek. W tym tygodniu została również ujawniona okładka i pełna tracklista płyty. Na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order krążka, którego premiera rynkowa za niecały miesiąc!
Od połowy maja Rahim i Fokus systematycznie prezentowali gości, których zaprosili na „REnesans”. Oprócz ogłoszonych już wcześniej donGURALesko, wokalisty Bitaminy – Vito Bambino, Minixa oraz pianisty Tymoteusza Biesa, wśród gości znaleźli się: Cheeba, Kleszcz, Vixen, YoT, LotDrozda, Bober i Young Igi. Obecność tego ostatniego na 5. krążku Pokahontaz wyraźnie zaskoczyła fanów grupy, którzy żywo komentowali tę kooperację.

Pełen spis utworów wraz z zaproszonymi na krążek artystami znajduje się pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans-PREORDER/936. Tam również zamówić można rozszerzoną edycję „REnesansu” dostępną wyłącznie w przedsprzedaży. Ekskluzywną wersję płyty wzbogacą wyjątkowe bonusy dla kolekcjonerów. Wydanie jest mocno limitowane.
„REnesans” to będzie już 2. po „REsecie” album Pokahontaz nagrany na oldschoolowych bitach. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada Magiera. Nagrania zarejestrowano w MaxFloStudio. Wydawnictwo ukaże się 28 czerwca nakładem MaxFloRec.


Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów