Koncert/Impreza Sokół, Steez83, Jetlagz, OKI, Kebs i Falcon1 zapraszają na 9 urodziny Rap History Warsaw!

Sokół, Steez83, Jetlagz, OKI, Kebs i Falcon1 zapraszają na 9 urodziny Rap History Warsaw!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:35:46, 04 czerwiec '19r.

W najbliższą sobotę 8 czerwca Rap History Warsaw świętuje 9 urodziny. Zainicjowany w 2010 roku cykl ma w swoim dorobku blisko setkę imprez klubowych, koncertów i dużych wydarzeń plenerowych, podczas których słuchacze mogli podziwiać występy legendarnych hiphopowych twórców z Polski i zagranicy. Imprezy przybliżające bogatą historię muzyki rap uświetniali też swoim setami najwybitniejsi polscy DJ-e i turntabliści.

 

9 urodziny RHW odbędą się w formule block party. To nawiązanie do szlachetnej hiphopowej tradycji, kiedy to pierwsi DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się ze swoimi rywalami na wyjątkową selekcję breaków i głośność sound systemów w osiedlowych parkach dzielnic Nowego Jorku. Z tego też względu całe wydarzenie odbędzie się w otoczeniu betonu i zieleni na terenie letniej sceny stołecznego klubu Progresja.

 

Pełnowymiarowe koncerty na jednej scenie zagrają Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i OKI. Będą to zarazem ostatnie tegoroczne występy Sokoła, Steeza i Oskara w Warszawie. Sceniczne show zostanie wzbogacone o wyjątkową oprawę wizualną. Wydarzenie otworzy projekcja filmu "Coś z niczego: Sztuka rapu" w reżyserii Ice'a-T, a pomiędzy koncertami w muzyczną podróż przez historię polskiego hip-hopu zabiorą Was DJ-e Falcon1 i Kebs ze swoim flagowym projektem Elementarz Live Set. Na miejscu będą czekać liczne foodtrucki i stoiska z merchem:

 

Bilety: https://events.goingapp.pl/wydarzenie/2108626

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/424463038131757

 

Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki - RHW Block Party

feat. DJ Kebs & Falcon1 "Elementarz Live Set"

08.06.2019 | Progresja (ul. Fort Wola 22)

start: 17:00

wstęp: 100 zł

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów