Inne Pogorzelisko po upadku Kruszwila, co dalej?

Pogorzelisko po upadku Kruszwila, co dalej?

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:20:06, 07 czerwiec '19r.
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych o którym nie tak dawno temu było głośno za sprawą  zaatakowania streamera Rafonixa, który uderzył użytkownika serwisu wykop za to, że ten udostępniał jego adres w internecie,śledził go oraz robił mu zdjęcia z ukrycia. Teraz rzuca się na głęboką wodę i atakuje jednego z najbardziej popularnych twórców w serwisie youtube.

       A dokładnie  wszystkim znanego Lorda Kruszwila. Kruszwil w ciągu 2 lat stał się najczęściej subskrybowanym youtuberem. Zaczynał od poradników jak być prestiżowym i z czasem rozwijał swoją działalność dodając kolejne postacie do swojego wykreowanego uniwersum. Jego często kontrowersyjne treści mają zarówno zwolenników jak i przeciwników, jednak myślący ludzie wiedzą iż za całym show kryje się scenariusz a postaci przedstawione na filmach są co prawda nie profesjonalnymi, ale aktorami.

 

Kilka dni temu na stronie facebookowej ośrodka, mogliśmy zobaczyć post, oraz zawiadomienie do prokuratury.

         Jak widzimy członkowie tej mało wiarygodnej organizacji(o tym później), nie potrafią zrozumieć czym jest scenariusz. Nie oszukujmy się,np. w serialach paradokumentalnych również nie grają prawdziwi aktorzy, a dosłownie ludzie z ulicy. Nikt nie składa zawiadomień o tym. Mimo iż, jest to ogólnodostępne w telewizji i mają do tego dostęp dzieci, a pojawia się tam seks,narkotyki,patologia,demoralizacja.

Stety lub niestety ich działania doprowadzily do zamknięcie głównego kanału Kruszwila, ale nie bezpośrednio. Po otrzymaniu 3 ostrzeżeń, dzień po dniu, youtuberzy sami zdecydowali się na zamknięcie kanału i założenie nowego. Na którym już pojawił się film, przedstawiający sytuację z ich strony.

Nowy kanał bardzo szybko rośnie w subskrybcję, jak to mówi klasyk "Tej siły już nie powstrzymacie"

Przejdźmy teraz do samej organizacji która uważa , że spełnia jakąś wielką misję.

           Założyciel ów organizacji Paweł G, został skazany na 2 lata pozbawienia wolności za oszustwa finansowe.

Kwota zarzucanych mu wyłudzeń wynosi przynajmniej 350 tysięcy złotych. Wśród zarzutów było też kilka związanych z działalnością na szkodę np fundacji.

Oczywiście każda wzmianka na ten temat pod postami ośrodka jest szybko usuwana.

Sama działalność organizacji, często działa dobrze i doprowadza przed wymiar sprawiedliwości prawdziwych przestępców, jednak głównie są to ataki na osoby popularne(często bezpodstawne) oraz szukanie wypowiedzi ludzi na facebooku i pozbawianie ich przez nie pracy.

Dzisiaj pochwalili się wynikiem swoich działań w stronę Kruszwila:

Oczywiście nie zabrakło chełpienia się, ile to Kruszwil stracił dzieki nim.

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów