Koncert/Impreza Microphone Masters, WBW oraz klub Spiżarnia zapraszają: BITWA O DOLNY ŚLĄSK

Microphone Masters, WBW oraz klub Spiżarnia zapraszają: BITWA O DOLNY ŚLĄSK

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 14:40:32, 07 czerwiec '19r.

21 CZERWCA 2019 (piątek) 20:00
LEGNICA - klub SPIŻARNIA (ul.Piastowska 1)

UCZESTNICY BITWY:
BOBER (Mistrz WBW 2016 i 2017)
CZESKI (Mistrz WBW 2012)
MILU (Vice Mistrz WBW 2017)
PEJTER (Vice Mistrz WBW 2015)
SPARTIAK (Finalista WBW 2016, 2018)
WILL SPLIFF (Finalista WBW 2018)

PROWADZĄCY: SKOPEK
DJ: PROX

BILETY: 30 PLN

???? Kup bilet! http://wbw.pl/bilety

???? Dołącz do wydarzenia! http://fb.com/events/839444189737871

"Na pierwszy dzień wakacji szykujemy prawdziwą petardę dla fanów bitewnego fristajlu! Tego dnia w Legnicy odbędzie się pierwsza edycja Bitwy o Dolny Śląsk. Wezmą w niej udział wyłącznie zaproszeni zawodnicy z Dolnego Śląska i okolic. Nasze zaproszenie przyjęli utytułowani mistrzowie mikrofonu, a wśród nich tacy których nie można już zbyt często zobaczyć walczących na rymy... Jest duża szansa że będzie to jedna z najlepszych bitew tego roku"

Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

 

FREESTYLE - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

BATTLE / BITWA - najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

WBW - odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów