Premiera Kubi 18+ Premiera płyty

Kubi 18+ Premiera płyty

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 16:00:14, 11 czerwiec '19r.

Jakub Salepa w muzycznym świecie znany jest jako Kubi Producent. Zaledwie 19-letni, niezwykle utalentowany artysta debiutancki krążek wydał 6 lat temu. Mimo młodego wieku ma już na koncie dwie złote płyty, liczne single z milionowymi wyświetleniami i uznanie topowych raperów. Beatmaker zbiera kolejne plony swojej pracy, wydając pierwszy solowy projekt – „+18” (Sony Music Poland). Muzykspotka się z fanami w dniu premiery albumu (14 czerwca) w salonie Empik Bonarka.

 

 

Kubi Producent swoim krążkiem może zaskoczyć niejednego fana polskiego rapu. Jego długo oczekiwany album „+18” to połączenie chwytliwych beatów ze szczerymi tekstami. Do współpracy przy projekcie zaproszono aż 34 artystów. Już promujący płytę singiel„Superman”, nagrany z Żabsonem i Young Multim, okazał się sukcesem. W 18 utworach jakie znalazły się na płycie, można usłyszeć zarówno najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. Wśród gości znaleźli się m.in.: Szpaku, Kaz Bałagane, Otsochodzi, schafter, Gedz, PlanBe, Coals, Solar, KaeN, Borixon, Białas, Malik Montana – a każdy z nich pozostawił po sobie własny muzyczny ślad.

 

Kubi Producent – producent muzyczny urodzony w 2000 roku. Rozpoczął karierę w wieku 11 lat. Dwa lata później wydał pierwszy instrumentalny album „Trap 13”. Ma na koncie współpracę m.in. z Alcomindz Mafia i Bedoesem, z którym nagrał płyty „Aby śmierć miała znaczenie” i „Kwiat polskiej młodzieży”.

 

Kubi Producent

14 czerwca, godz. 18:00

Empik Bonarka

Kraków, ul. Kamieńskiego 11

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów