Koncert/Impreza Atrakcje na targach GameOn

Atrakcje na targach GameOn

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 16:39:00, 14 czerwiec '19r.

Koniec szkoły i początek lata to najlepszy czas w roku kiedy można pozwolić sobie na chwilę relaksu i nabrania sił po całym roku nauki i pracy. Zanim jednak zaczniecie planować ten wakacyjny czas, warto zastanowić się jak uczcić zakończenie roku szkolnego i hucznie przywitać rozpoczęcie lata. A taka okazja nadarza się właśnie podczas zbliżającego się GameON Summer, czyli największego festiwalu przywitania lata w Polsce, który odbędzie się 22 i 23 czerwca w Kielcach.

GameON Summer to przedsięwzięcie, które powstało z myślą o zabawie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Być może część z Was kojarzy GameON typowo z imprezy skierowanej dla graczy, ponieważ poprzednie cztery edycje oferowały typową rozrywkę dla graczy. W tym roku jednak jest inaczej, ponieważ to właśnie w pierwszy weekend lata w Kielcach organizatorzy GameON Summer postanowili przygotować ogromną dawkę zabawy dla wszystkich spragnionych rozrywki na najwyższym poziomie. Nie oznacza to jednak, że gracze nie będą mieli czego szukać na GameON - wręcz przeciwnie, ale jeżeli nie tylko gry wam w głowie a dobra, aktywna zabawa, to trafiliście pod najlepszy adres.

Kielecki festiwal przywitania lata obfitować będzie w koncerty gwiazd takich jak Sarius, Żabson, Sitek i Wiatr. Tych artystów przedstawiać nie trzeba, ponieważ swoją popularnością zdobyli status gwiazd młodego pokolenia. Ich utwory obejrzało na YouTube miliony osób, a sale koncertowe zawsze podczas ich występów są wypełnione po brzegi. Nic dziwnego, w końcu swoim przekazem muzycznym i prezentowanym stylem idealnie odzwierciedlają trendy muzyki hip-hopowej wśród młodzieży. Co więcej, wpisali się na stałe w kulturę młodzieżową tworząc bezsprzecznie muzyczne dzieła z łatwością rozpoznawane wśród grupy docelowej. Nie często można ich zobaczyć w jednym miejscu, dzień po dniu, ponieważ ich trasy koncertowe są planowane wiele miesięcy wcześniej, jednakże to właśnie na GameON Summer będzie można zobaczyć czwórkę raperów na specjalnie przygotowanej scenie. I tak w sobotę 22.06 o godzinie 15:00 wystąpią Sitek i Wiatr, natomiast dzień później czyli 23.06 o godzinie 15:00 wystąpi Sarius, natomiast na zakończenie imprezy o godzinie 17:00 wystąpi Żabson.Jednak nie tylko koncerty są tym, co może przekonać Was do odwiedzenia GameON Summer. W sobotę 22.06 od godziny 19:00 rozpocznie się na scenie głównej transmisja live z Gali Fame MMA. Lubicie dobre show? Właśnie takie będzie i koniecznie warto je zobaczyć na dużym ekranie ze znajomymi. W walce wieczoru Fame MMA 4 wystąpi Marta Linkiewicz (Linkimaster), która zmierzy się z SexMasterką. Przez cały GameON będzie można ponadto odwiedzić sklep Fame MMA i zaopatrzyć się w oryginalne gadżety sygnowane logiem federacji.

Nie zabraknie też emocji dla fanów motoryzacji, którzy długie godziny spędzają za kierownicami wirtualnych samochodów w najpopularniejszych grach wyścigowych. Teraz będą mogli sprawdzić, czy nabyte w ten sposób umiejętności mają przełożenie na prawdziwą jazdę. Wszystko to za sprawą SJS Driving Academy – przygotowana zostanie strefa symulatorów dachowania i zderzeń, aby pokazać wszystkim, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Co więcej, na miejscu nie zabraknie strefy Driving Experience, czyli szybkich supersamochodów. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby zasiąść za kółkiem Lamborghini, Ferrari albo innego supersamochodu to dzięki Driving Experience te marzenie będzie można zrealizować już podczas GameON Summer i to bez konieczności wydawania milionów złotych. Na terenie Targów pojawią się takie samochody jak: Lamborghini Huracan,
Ferrari 458 Italia, Porsche 911 Carrera 2 - Martini Racing Edition, Nissan GT-R Black Edition, Ford Mustang GT S550 oraz Ford Focus RS. Oprócz możliwości zrobienia sobie zdjęcia, każdy, kto dysponuje wystarczającymi funduszami będzie mógł zasiąść za kółkiem wymarzonego samochodu i… wyjechać nim na miasto.Dla wszystkich tych, którzy nie są przekonani do ryku silników V8 i V10, będzie można pokierować zdalnie sterowanymi samochodami uGo na specjalnie przygotowanym torze i… nawet wygrać takiego „małego” wariata. uGo przygotowało ich kilka do wygrania, zatem szanse są naprawdę duże. Myślicie, że jesteście w stanie ujarzmić tak dużą moc w niewielkim formacie?

A na koniec coś dla wszystkich głodnych kulinarnych atrakcji - festiwal Food Trucków z potrawami z różnych zakątków świata, na którym o dobrą zabawę i wakacyjny klimat będzie dbać marka Red Bull wraz ze swoją strefą DJ. Co więcej dzięki Red Bull będzie można sprawdzić się w strefie VR i wygrać lot życia na Red Bull Konkurs Lotów 2019.

Bilety w atrakcyjnej cenie 30 PLN za jeden dzień lub 50 PLN za dwudniowy karnet można już nabyć na stronie imprezy - TUTAJ.
● Nazwa wydarzenia: GameON Summer ● Miejsce wydarzenia: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce ● Data wydarzenia: 22 – 23 czerwca 2019 r. ● Sobota 22.06.2019 r.: 10:00 – 20:00 (gala FameMMA w godz. 19:00 - 23:00) ● Niedziela 23.06.2019 r.: 10:00 – 18:00 ● Bilet Sobota - 30zł brutto ● Bilet Niedziela - 30 zł brutto ● Bilet Karnet - 50zł brutto ● Bilety już do kupienia na: gameon-kielce.pl

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów