Premiera Wystartował pre-order Aneksu Kleszcza & DiNO!!!!

Wystartował pre-order Aneksu Kleszcza & DiNO!!!!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:30:52, 17 czerwiec '19r.

Fani Kleszcza & DiNO mogą zacierać ręce. W piątek (14.06) na MaxFloRecTV niespodziewanie trafił premierowy numer duetu. Singiel „Dzień świstaka” zapowiada 3. wspólny krążek artystów. Na www.MaxFloSklep.pl właśnie ruszyła jego przedsprzedaż!

Dotychczasowa współpraca Kleszcza & DiNO zaowocowała już dwoma pełnoprawnymi albumami – „HorRYM JESTem” oraz „Cyrkiem na qłq”. „Aneks” to kolejna muzyczna propozycja duetu, a jednocześnie dopełnienie poprzednich płyt. Najnowszy singiel zatytułowany „Dzień świstaka” to 1. zwiastun krążka. Realizacją wideo w całości zajął się Kleszcz

Artyści zapowiadają, że nadchodzący krążek będzie zamknięciem pewnego etapu. − Styl „Aneksu” w bezpośredni sposób nawiązuje do tego, czym dotychczas częstowaliśmy naszych fanów. Mamy już jednak poczucie, że muzycznie doszliśmy do pewnej granicy i kolejnymi projektami pójdziemy o krok dalej – tłumaczą.

„Aneks” Kleszcza i DiNO dostępny jest już pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-ANEKS-PREORDER/944?preview=true. Decydując się na zakup przed premierą, można liczyć na: niższą cenę, autografy artystów oraz prezent niespodziankę.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów