Inne Poznaliśmy autorów zdjęć i ilustracji do książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Poznaliśmy autorów zdjęć i ilustracji do książki To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:13:55, 21 czerwiec '19r.

Dwa tygodnie po starcie przedsprzedaży drugiej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” ujawnieni zostali autorzy zdjęć oraz ilustracji. Czytelnicy wiedzą już, że za komplet fotografii odpowiada Ania Bystrowska (ma na swoim koncie m.in. teledyski dla Taco Hemingwaya czy Otsochodzi), natomiast oprawa graficzna jest dziełem Jacka Rudzkiego Znajomego Grafika (twórca wielu projektów m.in. dla Asfalt Records). 

Ania Bystrowska jest fotografką i reżyserką. Ukończyła Instytut Twórczej Fotografii w Opavie oraz ASP w Warszawie. Reżyserowała teledyski dla Taco Hemingwaya, Otsochodzi czy Flirtini. Przez ostatnie dziesięć lat zrealizowała wiele projektów artystycznych i komercyjnych, współpracując z wytwórniami muzycznymi, magazynami drukowanymi i digitalowymi, wieloma markami, agencjami kreatywnymi oraz instytucjami kultury i sztuki.

Jacek Rudzki Znajomy Grafik jest projektantem graficznym i ilustratorem. Projektuje identyfikacje wizualne, plakaty, publikacje, okładki płyt i wszystko pomiędzy. Współpracował m.in. z Asfalt Records czy Forin Studio. Absolwent studiów artystycznych na Kingston University w Londynie.

 

Wraz z ogłoszeniem wszystkich autorów „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” udostępnione zostały krótkie nagrania, na których Jacek Baliński, Bartek Strowski, Ania Bystrowska oraz Jacek Rudzki opowiadają, jaka była ich rola przy projekcie i dlaczego warto sięgnąć po publikację.

 

Rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę, począwszy od 25 czerwca. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów