Singel Trueschool czy newschool?

Trueschool czy newschool?

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:31:21, 25 czerwiec '19r.

Wczoraj do sieci trafił  (24.06) ostatni zapowiedziany przed premierą „REnesansu” singiel Pokahontaz. Do współpracy przy nim Rahim i Fokus zaprosili przedstawicieli młodego rapowego pokolenia Bobera i Young Igiego. Artyści połączyli siły w utworze „Burza mózgu”. Na MaxFloRecTV można już sprawdzić, co wynikło z tego spotkania

 

Premierowy numer Pokahontaz z gościnnym udziałem reprezentantów nowej szkoły rapu wzbudził niemałe emocje fanów jeszcze przed premierą. Od momentu ogłoszenia tracklisty „REnesansu”, nie ustawały dyskusje na temat zaproszonych na płytę artystów. W „Burzy mózgu” obok Rahima i Fokusa zwrotki nawinęli: Bober – młody freestylowiec, który niedawno wydał debiutancką płytę pt. „Narcyz” oraz Young Igi – przedstawiciel nowych brzmień w rapie, cieszący się nadzwyczajną popularnością wśród młodych odbiorców. Dziś na MaxFloRecTV trafił wideoklip do ich wspólnego numeru. 

Za produkcję teledysku do „Burzy mózgu” odpowiedzialna jest grupa filmowa Sky Piastowskie. Wideoklip w całości zrealizowano w Muzeum Śląskim w Katowicach. Koresponduje on z prezentowaną tam wystawą czasową pod nazwą „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”. Premierowy numer tak, jak i cały „REnesans” powstał na bicie Magiery.  Nagrania zrealizowano natomiast w katowickim MaxFloStudiu.

 

Burza mózgu” to ostatni z zapowiedzianych singli przed ukazaniem się krążkaREnesans”. Odsłuch numeru dostępny jest również we wszystkich popularnych serwisach z muzyką cyfrową: http://bit.ly/2XAjgKa. 5. album Pokahontaz trafi do oficjalnej sprzedaży już w najbliższy piątek, 28 czerwca. Do tego czasu pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 trwa pre-order wydawnictwa. Aby jednak otrzymać album jeszcze przed premierą, należy zamówić go maksymalnie do wtorku (25.06).

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów