Informacje Pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość!

Pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:43:54, 25 czerwiec '19r.

Na ulicy Waryńskiego, tuż obok stacji Metro Politechnika można już podziwiać a przede wszystkim skanować (!) pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Mural promuje solową płytę Kubiego Producenta!

 

Jak to działa? AR czyli rozszerzona rzeczywistość pozwala popuścić wodze fantazji. W tym wypadku fantazja skręciła w stronę "wandalizmu". Gdy mural stanie się interaktywny w okienku telefonu, można rozebrać go na czynniki pierwsze, a następnie rozbić ścianę na której został namalowany. Za ścianą kryje się inna rzeczywistość, niczym Druga Strona z serialu Stranger Things! Do wywołania animacji niezbędna jest aplikacja ZAPPAR.

 

Ten niezwykle oryginalny mural promuje długo wyczekiwany solowy album Kubiego Producenta. Płyta zatytułowana „18+” (KUP/ POSŁUCHAJ) swoją premierę miała 14 czerwca.Całość płyty jest bardzo intensywna, ale i wyważona.  Dominują wyraziste trapowe perkusje, cloudowe wokale oraz ambientowe akcenty. Utwory są doskonale zaaranżowane, a produkcje zaskakujące i dopracowane. Partie wokalne są zróżnicowane ze względu na liczbę gości, którzy prezentują się znakomicie na podkładach Kubiego Producenta. Album promują single: „Superman” w kolaboracji z Żabsonem i Young Multi (POSŁUCHAJ), „Bad Boy” z Beteo, ReTo, Siles (POSŁUCHAJ), „Lifestyle” (POSŁUCHAJ) w składzie: Malik Montana, Borixon i Białas, Malboro (POSŁUCHAJ) z White 2115 oraz „9 żyć” (POSŁUCHAJ) z Otsochodzi, schafterem i PlanBe.

 

Pochodzący z Wadowic Kubi Producent stworzył do tej pory dwa projekty z jednym z najbardziej charakterystycznych raperów młodego pokolenia – Bedoesem. Brzmienie producenta docenili też wykonawcy z absolutnej czołówki, którzy zapraszali go do współpracy, m.in. KęKę, Żabson, Quebonafide, Otsochodzi, Szpaku. Kilka miesięcy temu Kubi ogłosił swój solowy projekt, pisząc na fanpage’u: „(…) moja płyta producencka zniszczy wszystko w pył, a zestawienie gości, jakie się tam znajdzie, zaskoczy każdego”.Artysta nie pisał na wyrost, a wśród trzydziestu czterech gości, którzy znaleźli się na albumie „+18”, możemy trafić zarówno na najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. – Chciałem na swój album zaprosić ziomków – mówi Kubi Producent. Wśród jego gości znaleźli się m.in. Szpaku, Kaz Bałagane, Otsochodzi, schafter, Gedz, PlanBe, Coals, Solar, KaeN, Borixon, Białas, Malik Montana

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów