Singel Atari Wu - Za Późno |Nowy SINGIEL

Atari Wu - Za Późno |Nowy SINGIEL

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:30:57, 04 lipiec '19r.

Atari Wu prezentuje kolejny singiel promujący wydawnictwo "CMYK".

Tym razem jest to numer “Za późno”, w którym wokalnie udzieliła się Olga Jankowska, aktorka i półfinalistka programu The Voice of Poland.

Po dobrze przyjętym numerze “Lost”, gdzie pomoc w klipie zaoferowały m. in. Maffashion, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, czy właśnie Olga Jankowska, ukazał się drugi singiel od Atari Wu - Wiesz (ft. Masza).

Teraz producent znany m. in. z formacji xxannaxx postawił na radiowe brzmienie, wsparte charyzmatycznym wokalem Olgi Jankowskiej.

Premiera singla “Za późno” odbywa się dokładnie dzień przed koncertem artysty na Firestone Stage w ramach Open’er Festival 2019.

Atari Wu przygotowuje się do wydania autorskiego projektu CMYK. Będzie to “kwadrologia”, czyli cykl czterech albumów, z których pierwszy zatytułowano "CYAN".

Projekt CMYK w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki, jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja albumu, którą można zamówić w preorderze zawiera dodatkowy utwór, dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek jest utwór LOST, drugim "Wiesz", gdzie wokalnie udzieliła się Masza.

Premiera albumu przewidziana jest na 20.09.2019

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów