Inne Solar/Białas i Forin kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Solar/Białas i Forin kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 17:34:30, 04 lipiec '19r.

Po ogłoszonych w zeszłym tygodniu Oskarze (PRO8L3M) oraz Magierze, do grona rozmówców w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” , która ukaże się na rynku pod koniec września, dołączyły kolejne znamienite postaci. Tym razem ujawnieni zostali duet Solar/Białas oraz Forin.

Solar/Białas są raperami i założycielami kolektywu SB Maffija. Przygodę z hip-hopem zaczęli od uczestnictwa w bitwach freestyle’owych. We dwóch stworzyli setki utworów. Autorzy solowych oraz nagranych w duecie albumów. Zdobywcy Złotych oraz – w przypadku Białasa – Platynowych Płyt. Wspólnicy w firmie SBM, w ramach której współprowadzą wytwórnię muzyczną SBM Label oraz markę odzieżową SBM Esthetic. „Fajnie dołączyć do takiego grona, to dla nas wyróżnienie” - zauważa Solar, a Białas dodaje: „Wyszło bardzo fajnie i cieszę się, że wzięliśmy w tym udział". Autorami wywiadu są Jacek Baliński i Bartek Strowski.
Grzegorz "Forin" Piwnicki jest projektantem graficznym, ilustratorem i właścicielem studia graficznego Forin Studio. Jeden z najbardziej uznanych autorów okładek płyt w Polsce. Wielokrotny zdobywca Złotych i Platynowych Płyt oraz zwycięzca licznych konkursów na okładkę roku. Współpracował m.in. z takimi artystami jak O.S.T.R., Miuosh, Otsochodzi, Ten Typ Mes czy Włodi. Ukończył Wydział Grafiki na warszawskiej ASP. „Po przeczytaniu tego wywiadu, myślę, że Jacek [Baliński, autor wywiadu] (…) zna mnie lepiej niż ja sam ” - mówi Forin o swoich wrażeniach z wywiadu. 
Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów