Inne Ten Typ Mes i Jan Porębski kolejnymi ujawnionymi osobami w książce- To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Ten Typ Mes i Jan Porębski kolejnymi ujawnionymi osobami w książce- To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:25:27, 12 lipiec '19r.

Do ogłoszonych wcześniej czterech osób (w tym m.in. Oskar z zespołu PRO8L3M czy duet Solar/Białas) do grona rozmówców w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” dołączyły kolejne wyjątkowe postaci. Tym razem ujawnieni zostali Ten Typ Mes oraz Jan Porębski.

fot.Ania Bystrowska

Ten Typ Mes jest raperem, autorem tekstów, producentem muzycznym oraz współwłaścicielem wytwórni muzycznej Alkopoligamia.com. Na scenie debiutował w 2002 roku. Autor dziesięciu albumów solowych lub stworzonych z zespołami Flexxip oraz 2cztery7. Zdobywca trzech Złotych Płyt. Powszechnie uznawany za jednego z najlepszych polskich raperów. Stały felietonista magazynu „Co Jest Grane 24” oraz „Gazety Magnetofonowej”. „Świetna rozmowa (…). Wiem, że to będzie coś, czego nie będziecie mogli przeczytać nigdzie indziej. Mam wrażenie, że dotarliśmy do sedna niektórych kwestii” - mówi Ten Typ Mes w zapowiedzi video opublikowanej na kanale Alkopoligamii. Autorem wywiadu jest Jacek Baliński.
Jan Porębski jest z kolei menedżerem artystycznym, promotorem i producentem wykonawczym, a także byłym producentem muzycznym. Współprowadził label S1 Warsaw oraz był współpomysłodawcą projektu Niewidzialna Nerka. Jedna druga duetu DJ-skiego Flirtini, w ramach którego gra imprezy w całej Polsce i wydaje kompilacje „Heartbreaks & Promises”. Menedżer oraz booker Taco Hemingwaya, Otsochodzi i Schaftera. Współtwórca festiwalu World Wide Warsaw. Wywiad, którego udzielił Jackowi Balińskiemu na potrzeby książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, jest zarazem jego pierwszym solowym wywiadem.
Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów