Singel MANCHESTER powraca z nowym wokalistą!

MANCHESTER powraca z nowym wokalistą!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 21:31:48, 14 lipiec '19r.

Rok 2019 to przełom w działalności zespołu Manchester. Grupa rozstała się z dotychczasowym wokalistą, a jego miejsce zajął Maciej Zadykowicz. Pierwszym owocem tej współpracy jest singiel "Kinematografia", który zapowiada czwartą płytę zespołu.

Zespół MANCHESTER powstał w 2006 roku w Toruniu. Już rok po powstaniu wziął udział w najbardziej znanych polskich festiwalach rockowych, m.in. w Węgorzewie i Jarocinie. Kulminacją roku 2007 dla zespołu było uczestnictwo w finale telewizyjnego programu "MTV Rockuje", oraz występ na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej, gdzie Manchester wykonał utwory Republiki.

Rok 2008 przyniósł toruńskiej grupie zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Manchester swoim debiutanckim singlem "Dziewczyna Gangstera" zdobył dwie główne nagrody - nagrodę publiczności oraz nagrodę internautów. W 2013 roku Manchester zagrał przed Rodem Stewartem na stadionie w Rybniku.

Ogromnym sukcesem okazał się też utwór grupy pt. "Lubię Twoje włosy", który do tej pory liczy sobie niemal 14 mln odsłon w serwisie YouTube.

Do tej pory formacja wydała trzy krążki. Obecnie pracuje nad czwartym wraz z nowym wokalistą. Jest nim Maciej Zadykowicz, którego charyzmatyczne brzmienie wokalne i niebanalny kontakt z publicznością pozwala zespołowi na dalszy rozwój oraz tworzy niezapomniana aurę rockowego live-koncertu.

Zespół dołączył do teamu MyMusic, rozpoczynając współpracę nowym singlem “Kinematografia”.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów