Informacje #PierwszySQUAD MyMusic

#PierwszySQUAD MyMusic

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:30:48, 17 lipiec '19r.

Dlaczego polska reprezentacja siatkówki to Mistrzowie Świata?

Bo tworzą ją najlepsi z najlepszych. Podobnie jest z drużyną MyMusic. To właśnie pod tymi barwami grają liderzy polskiej dystrybucji cyfrowejOto prawdziwi MVP polskiego digitalu:

Malik Montana to zdecydowanie rozgrywający MyMusic, mocny, solidny zawodnik, który każdy swój kawałek zamienia w hit, a kolaboracja z nim to jak otrzymanie perfekcyjnie wysuniętej piłki, która jest gotową okazją na mocną ścinę i punkt dla drużyny. 

Tytuł atakującego należy natomiast do Mr. Polski. Gustujący w szampanie gracz, coraz częściej punktuje na własne konto, ale nic nie przebije tego, jak znakomicie radzi sobie z przyjęciem i celnym wykorzystaniem piłki zagranej przez Malika Montanę. Najlepszym efektem ich wspólnej akcji jest kawałek “Jagodzianki”, który do tej pory na tablicy z punktami wykazuje ponad 4,5 mln odtworzeń i niemal pięć razy tyle wyświetleń. A to jeszcze nie koniec rozgrywki…

Za pozycje graczy środkowych w digitalowej drużynie MyMusic odpowiadają w równym stopniu Tymek oraz Young Igi. Mało jest zawodników o tak mocnej pozycji, jak ci dwaj. Blokowanie ataków przeciwnika oraz atak z pierwszego tempa to prawdziwy znak firmowy tych graczy, którzy stanowią solidny filar drużyny.

Piłkę energicznie przyjmuje Be Vis. Skupiony niczym surfer na fali, oczekuje na piłkę, aby w dobrym momencie wykorzystać szansę i uderzyć. Ten zawodnik dobrze wie jak wykonać atak z szóstej strefy.

I wtedy na boisko wchodzi chillwagon, cały na biało. To właśnie libero zespołu. Wyróżnia ich zupełnie świeże podejście do gry. Spójna współpraca chillwagonu sprawia, że grają jak jeden sprawny zawodnik, który z powodzeniem wzmacnia całą drużynę.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów