Singel Chemia- Kaczora BRS z gościnnym udziałem Profusa PPZ i Faziego!

Chemia- Kaczora BRS z gościnnym udziałem Profusa PPZ i Faziego!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 08:59:14, 18 lipiec '19r.
Step Records prezentuje kolejny singiel Kaczora BRS "Chemia", w którym gościnnie udzielili się Profus PPZ oraz legendarny Fazi.
Bit stworzył Czaha.
Singiel, podobnie jak cała twórczość Kaczora BRS, charakteryzuje się mocnym brzmieniem ulicznego rapu, akcentowanym w każdym wersie hardkorowego twórcy.
Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego pierwsza płyta, "TRAPanacja Czaszki", odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli z tego krążka. W miesiąc po premierze debiutu Kaczor BRS został osadzony w areszcie śledczym, w którym napisał swoją drugą płytę - "Sygnatura Akt. BRS 2019". Album cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz bogatą oprawą gościnną. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy m.in. Palucha, Słonia, Peję, Żarego JLB, Kafara, Resta, Księcia Kapotę, Dudka czy też Faziego. Za charakterystyczne scratche odpowiada DJ Gondek. Album "Sygnatura Akt. BRS 2019" przepełniony jest emocjami oraz wskazówkami gospodarza przekazywanymi "między wierszami". Całość została zaprezentowana w bardzo dynamicznej, charakterystycznej dla rapera formie.
 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów