Informacje Miuosh i Matheo kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Miuosh i Matheo kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:30:56, 18 lipiec '19r.

Premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym autorzy odsłaniają coraz więcej szczegółów publikacji. W tym tygodniu ogłoszono, że obok wywiadów m.in. z Oskarem (PRO8L3M), duetem Solar/Białas czy Tym Typem Mesem, w książce znajdą się także obszerne rozmowy z Miuoshem oraz Matheo.

fot.Ania Bystrowska

Miuosh jest raperem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Oficjalnie debiutował w 2006 roku w zespole Projektor. Autor muzyki do spektakli „Wujek.81. Czarna ballada” oraz „Himalaje”. Współpracował z takimi artystami jak Kasia Nosowska, Andrzej Smolik czy Myslovitz. Zdobywca Złotych i Platynowych Płyt. Założyciel wytwórni muzycznej Fandango Records. „To sama przyjemność brać udział w takich publikacjach (…). Zamiast tego, co znajduje się w każdym bieżącym wywiadzie (…), można tu więcej poczytać o tym, jak było kiedyś, jak jeszcze nie byłem tym »raperem łamiącym bariery gatunkowe«” – opowiada Miuosh. Wywiad przeprowadzili wspólnie Jacek Baliński i Bartek Strowski.

fot.Ania Bystrowska

Matheo jest z kolei producentem muzycznym, realizatorem dźwięku i instrumentalistą. Oficjalnie zadebiutował w 2004 roku na płycie Tedego „Notes”. W następnych latach nagrał całe albumy z takimi artystami, jak donGURALesko, Sobota czy Popek. Na swoim koncie ma współpracę także z zagranicznymi wykonawcami, w tym między innymi z The Game i Foxy Brown. Zdobywca Diamentowej, Platynowych i Złotych Płyt. Autor oprawy muzycznej na galach Konfrontacji Sztuk Walki. „Pytania były bardzo ciekawe (…). Były dla mnie wyzwaniem (…). Rozmawialiśmy o wszystkim tym, co stworzyło Matheo” – mówi artysta o swoich wrażeniach z wywiadu, który przeprowadził Bartek Strowski.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów