Inne Opóźniona płyta kamerzysty, powodem depresja?

Opóźniona płyta kamerzysty, powodem depresja?

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:56:07, 23 lipiec '19r.

Plyta "Afirmacja"   to  debiutacki krążek pseudorapera zwanego Kamerzystą. Ma sie na niej znajdować 18 kawałków z czego kilka mogliśmy już uslyszeć w serwisie streamingowym youtube. Pierwszy kawałek z ów alubumu osiągnął już ogromną ilość 13 milionów odsłon, jednak nie jest to najbardziej popularn kawałek "artysty, gdyż "pięć promili" ma już 15 milionów wyświetleń.

Przy starcie sprzedaży, na kanale Kamerzysty pojawiło się wideo tłumaczące jak kupić płytę, by najmłodsi słuchacze byli w stanie sobie poradzić z zakupem. Po 40 minutach sprzedało się 2600 płyt.

Data premiery była zaplanowana na 31.07.2019, jednak trochę się ona opóźni. Dzisiaj (23.07.19) Kubańczyk na swoim instagramie dodał relacje w której oznajmia, że właśnie skończył miks ostatniego kawałka, co oznacza, że płyty nie są jeszcze nawet w produkcji  fizycznej.

Czy opóźnienie jest spowodowane depresją Kamerzysty?

Ostatnio reaktywował instagrama sygnowanego swoim nazwiskiem, i na relacji chodził pijany mówiąc, że pieniądze szczęśnia nie daja oraz, że nic go nie cieszy.

Jak widzimy sława i pieniądze, nie zawsze idą w parze ze szczęściem, czy jednak to przez to płyta jest tak opóźniona? Bardzo możliwę podczas słabego humoru kawałki mogły się nie podobać influencerowi i odsyłał je dalej do miksu.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów