Informacje donGURALesko i Holak kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

donGURALesko i Holak kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:30:01, 24 lipiec '19r.

Znamy już połowę z dwudziestu osób, z którymi wywiady znajdą się w drugiej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Do ogłoszonych wcześniej postaci, takich jak Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Solar/Białas czy Ten Typ Mes, w tym tygodniu dołączyli donGURALesko i Holak.

fot. Ania Bystrowska

donGURALesko jest raperem, autorem tekstów oraz założycielem wytwórni muzycznej Szpadyzor Records i marki odzieżowej El Polako. Oficjalnie zadebiutował w 2002 roku. Znany głównie z twórczości solowej, ale udzielał się również w takich zespołach, jak Killaz Group czy K.A.S.T.A. Skład. Napisał utwory na potrzeby filmów „Hardkor Disko” oraz „Apartament”. Zdobywca czterech Złotych Płyt.

fot. Ania Bystrowska

Holak jest z kolei raperem, wokalistą, gitarzystą, producentem muzycznym oraz grafikiem. Debiutował w 2009 roku płytą „Jedynka” z indierockowym zespołem Kumka Olik, z którym nagrał łącznie cztery albumy. Współtwórca zespołu Małe Miasta oraz autor solowych płyt. Były dyrektor artystyczny wytwórni Alkopoligamia.com. Twórca okładek i plakatów dla Happysad czy Wojtka Mazolewskiego. Absolwent ASP w Poznaniu. „Jacek [Baliński, autor wywiadu] zadał pytania, które się nie powtarzają (…). Wydaje mi się, że konwencja książki jest taka, że można dowiedzieć się innych rzeczy na temat różnych twórców (…) i to jest w tym wszystkim najfajniejsze” – mówi Holak. 

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów