Informacje Otsochodzi i Żyto kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Otsochodzi i Żyto kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 17:21:42, 31 lipiec '19r.

Do premiery „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” zostały mniej niż dwa miesiące, a autorzy przedstawili kolejne osoby, które udzieliły wywiadów na potrzeby książki. Do zapowiedzianych wcześniej takich postaci jak donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Solar/Białas czy Ten Typ Mes, tym razem dołączyli Otsochodzi oraz Żyto.

 

fot. Ania Bystrowska

Otsochodzi jest raperem i autorem tekstów. Debiutował w 2015 roku EP-ką „7”, a rok później został zakontraktowany przez Asfalt Records, nakładem której ukazały się trzy długogrające płyty artysty. Nagrywał z takimi wykonawcami, jak Taco Hemingway, O.S.T.R., Ten Typ Mes czy Pezet. Ma na swoim koncie współpracę z Reebok Classic oraz Coca-Cola Polska. Zdobywca Platynowej Płyty za sprzedaż albumu „Nowy kolor”. Wywiad z Otsochodzi przeprowadził Bartek Strowski.

fot. Ania Bystrowska

Żyto jest z kolei raperem i malarzem. Wydał dwie płyty, z czego jedna ukazała się w oficjalnym obiegu nakładem wytwórni Prosto. Przez lata pracował w Irlandii. W 2015 roku zaczął studia artystyczne, w wyniku czego zajął się malarstwem. Jego obrazy porównywane są do twórczości m.in. Edwarda Dwurnika. Współzałożyciel marki odzieżowej Ladra Limited. „Decyzję o udzieleniu wywiadu podjąłem szybko. Sam fakt, że ktoś zaprasza mnie do książki, to było dla mnie coś nowego” – nie ukrywa zaskoczenia Żyto. Autorem wywiadu jest Jacek Baliński.

 

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów