Singel Cztery Łapy- czyli druga zapowiedź nowego albumu Sylwii Lipki

Cztery Łapy- czyli druga zapowiedź nowego albumu Sylwii Lipki

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:30:16, 05 sierpień '19r.

Przedwczoraj odbyła się premiera kolejnego singla Sylwii Lipki pt. Cztery Łapy. Nowa piosenka zapowiada trzeci solowy album wokalistki Wbrew Pozorom, który ukaże się już pod koniec wakacji!

Singiel Cztery Łapy jest pozytywną odskocznią od rzeczywistości, opowiada o ważnym problemie, na którym skupia się cała płyta artystki, czyli o tym jak radzić sobie ze sławą oraz hejtem, jako osoba publiczna.
Drugi singiel promujący nadchodzący album wokalistki udowadnia także, jak świadomą i szczerą artystką stała się Sylwia, nie tracąc przy tym swojej barwnej osobowości. Na nowej płycie piosenkarka zaprezentuje swe dojrzałe oblicze. Choć nie zabraknie kompozycji w stylu, z którego jest dobrze znana, pojawią się także nieodkryte dotąd zakątki jej muzycznej twórczości.

Oba wcześniejsze krążki uzyskały status złotej płyty, a teledysk do pierwszego singla promującego ten nadchodzący, w kilka dni zdobył 500 tysięcy wyświetleń i przez trzy pierwsze dni utrzymywał się w pierwszej dwudziestce Karty na czasie platformy YouTube.
1 czerwca ruszył preorder albumu Wbrew Pozorom, który można zamówić na Fanzonie Sylwii w My Music Shop.
Premiera krążka zaplanowana jest na 30 sierpnia 2019.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów