Informacje Sobota i Łajzol kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Sobota i Łajzol kolejnymi ujawnionymi osobami w książce -To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:56:10, 08 sierpień '19r.

Coraz mniej niewiadomych w składzie drugiej części książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Do takich tuzów rodzimej sceny jak donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Otsochodzi, Solar/Białas czy Ten Typ Mes, w tym tygodniu dołączyli Sobota oraz Łajzol.

 fot. Ania Bystrowska

Sobota jest raperem, autorem tekstów oraz aktorem znanym z ról w filmach Patryka Vegi. Przez wiele lat związany z wytwórnią StoproRap, w 2019 roku założył własną pod nazwą Flow Productions. Oficjalnie debiutował w zespole Snuz, a karierę solową rozpoczął w 2009 roku. Zdobywca trzech Złotych Płyt i jednej Platynowej. Najpopularniejszy polski raper na portalu społecznościowym Facebook. „Traktuję [tę książkę] jako kronikę polskiego hip-hopu (…). Lekka, przyjemna rozmowa z naprawdę profesjonalnymi ludźmi” – opowiada Sobota o swoich wrażeniach ze spotkania. Autorem wywiadu jest Bartek Strowski.

 fot. Ania Bystrowska

Łajzol jest z kolei raperem związanym z zespołami JWP i Jetlagz oraz właścicielem wytwórni OF Label. Oficjalnie debiutował w 2006 roku płytą „Klasyk” nagraną w ramach formacji Bez Cenzury. Przez lata pracował na stanowisku business development manager. Były współwłaściciel klubokawiarni Królestwo Wwa. Współprowadzący audycję Skate Heads w newonce.radio. „Pogadaliśmy o różnych sprawach, nie tylko o muzyce, ale i o życiu prywatnym, o moich inspiracjach, motywacjach” – tak Łajzol zapowiada swój wywiad, który przeprowadził Jacek Baliński.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów