Informacje Wilku WDZ: Ludzie podchodzą do mnie i mówią, że żyją dzięki moim wersom.

Wilku WDZ: Ludzie podchodzą do mnie i mówią, że żyją dzięki moim wersom.

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 16:28:49, 26 sierpień '19r.

Zapowiedziany kilka dni temu udział Wilka WDZ w kontynuacji książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem wśród odbiorców. Fragment wyczerpującego i bardzo osobistego wywiadu z legendarnym twórcą jest już dostępny on-line.

Wilku WDZ jest raperem i przedsiębiorcą. Pierwsze muzyczne kroki stawiał w zespole Funky Joint Squad. Współzałożyciel formacji Hemp Gru, z którą wydał trzy długogrające płyty oraz Trylogię „JLB”. Przez lata członek zespołu Molesta Ewenement. Współautor wielu utworów, które weszły do kanonu polskiego hip-hopu. Właściciel firmy odzieżowej DIIL oraz wytwórni muzycznej Hemp Rec. „Jest to na pewno ważna część kultury hip-hop” – mówi o książce w nagraniu opublikowanym na kanale DIIL TV Wilku WDZ i dodaje, że „wywiad [z nim został] przeprowadzony profesjonalnie”. Autorem wywiadu jest Jacek Baliński.

„Widziałem, jak wielu ludzi mnie słucha, przez co muszę dbać o to, żeby moje teksty były jak najlepsze i niosły w sobie przekaz. Nie leję wody i nie piszę bzdur, a przy tym staram się coś wnieść. Czy wnoszę? Ocenia słuchacz. Do tej pory po koncertach podpisuję płyty, zbijam piątki. Zdarza się – podchodzą do mnie ludzie, rzucają jakiś jeden wers i mówią: „Wilku, dzięki temu ja żyję!”. Ten miał się powiesić, ten miał się otruć, inny podciąć żyły, ale wyrwali dla siebie jeden mój wers i żyją! Uratowałem komuś życie” - opowiada Wilku WDZ. Więcej można przeczytać na stronie wydawnictwa No Dayz Off, a pełny, 20-stronicowy wywiad znajdzie się w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w ponad 450-stronicowej publikacji, są ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Dotychczas ogłoszone zostały m.in. takie gwiazdy jak Taco Hemingway, donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Otsochodzi, Solar/Białas czy Ten Typ Mes.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów