Singel Vixen i Pokahontaz nagrali wspólny numer. Klip już w sieci!

Vixen i Pokahontaz nagrali wspólny numer. Klip już w sieci!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:09:31, 05 wrzesień '19r.

 

W ub. tygodniu poznaliśmy ostatnią część miniserialu klipowego Vixena. Teledysk wieńczący historię z udziałem artysty towarzyszył utworowi „Wyszliśmy na ludzi”. Singiel promuje jednocześnie 4. tegoroczną EP-kę Vixena zatytułowaną „100% EP”.  W sieci ukazało się kolejne wideo do numeru z tego krążka. W jego nagraniach udział wzięli członkowie Pokahontaz.

Autorem bitu do numeru „Lucky” jest Bez Struktury, natomiast za wideo odpowiada ekipa 3/4udgs LAB. Singiel znalazł się już we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową, a za nieco ponad miesiąc dostępny będzie również na fizycznym nośniku. To za sprawą zbliżającej się premiery „Serca”, na którym znajdzie się obok pozostałych utworów ze wszystkich tegorocznych EP-ek Vixena oraz pozycji zupełnie nowych.

Dwupłytowy album już teraz zamawiać można w pre-orderze pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Serce-2CD-PRE-ORDER/949. Równolegle w MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż reedycji kultowego „Kontinuum” Vixena. Premiera obu wydawnictw odbędzie się tego samego dnia.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów