Singel Sylwia Lipka wydała płytę. Premiera kolejnego singla!

Sylwia Lipka wydała płytę. Premiera kolejnego singla!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:40:43, 09 wrzesień '19r.

30 września premierę miał nowy album Sylwii Lipki ptWbrew Pozorom. Na płycie piosenkarka prezentuje swe dojrzałe oblicze. Choć nie brakuje kompozycji w stylu, z którego Sylwia jest dobrze znana, można tam również odnaleźć nieodkryte dotąd zakątki jej muzycznej twórczości.

Dotychczasowe kawałki promujące album piosenkarki, aktorki i vlogerki, to singiel tytułowy Wbrew Pozorom oraz utwór Cztery Łapy, które spotkały się bardzo dobrym przyjęciem fanów.

W sieci pojawi się klip do kolejnego singla promującego wydawnictwo. Gdybyś jest utworem, nad którym Sylwia siedziała najkrócej. To jedna z tych piosenek, która opowiada o życiu i miłości. Życiu każdego człowieka i uczuciach, które są w każdym z nas. Opowiada o rozstaniu. O aktualnych związkach, które najczęściej są związkami z przyzwyczajenia oraz takimi bez miłości. Artystka wykłada przed słuchaczami swoje serce i pokazuje, jaki problem niszczy aktualne związki.

Płytę zamawiać można na Fanzonie Sylwii w My Music Shop. 

6 września ruszyła także sprzedaż biletów na trasę promującą wydawnictwo. To już trzeci raz, kiedy Sylwia Lipka wyrusza w podróż po całej Polsce. Artystka odwiedzi łącznie aż 17 miast. Bilety dostępne są na Going, eBilet.pl oraz Empik bilety.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów