Singel JAN SERCE -ŚWIATŁOCIENIE

JAN SERCE -ŚWIATŁOCIENIE

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 13:32:42, 18 wrzesień '19r.
Premiera debiutanckiej płyty Jan Serce pt. “Nie będę tańczył” coraz bliżej! Z tej okazji duet przygotował nowy singiel “Światłocienie”, który można już usłyszeć na platformach streamingowych. Ponadto na YouTube pojawiła się zapowiedź teledysku, którego premiera przewidziana jest na 3 października. Na asfaltshop.pl wystartowała przedsprzedaż albumu w wersji fizycznej, która zgodnie z Asfaltową polityką jakości zostanie dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Jan Serce to duet założony w połowie 2018 roku przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego odpowiedzialnego za wokal i teksty. Zainspirowani elektroniką i brzmieniami lo-fi na jakiś czas zaszyli się w drewnianej chacie na wsi pod Kielcami, żeby nagrać demo. Po opublikowaniu w internecie swojego pierwszego materiału, duet nawiązał kontakt z Tytusem z Asfalt Records. W ten sposób we wrześniu 2018 roku rozpoczęły się ich pierwsze profesjonalne nagrania studyjne, które w wersji finalnej, wyprodukowanej przez Sarapata Sound Workers i Menta XXL znajdziecie na płycie "Nie będę tańczył", promowanej tytułowym singlem oraz utworami "Katana", "Niepoważny porządek" oraz “Światłocienie”.

 

Tuż przed premierą debiutanckiego albumu grupa zdążyła wystąpić w ramach międzynarodowego cyklu "Sofar Sounds ", pokazać się w pięcioosobowym składzie na "H&M Loves Music" w Warszawie i "Męskim Graniu 2019" w Żywcu. Singiel "Katana" pojawił się też w telewizyjnej reklamie sieci Plus GSM "Ogrodnik i Tidal".

 

Lista utworów:
1. Bałagany
2. Król
3. Nie będę tańczył
4. Katana
5. Niepoważny porządek
6. Sierpień
7. Tusz
8. Światłocienie
9. Stranger Things
10. Brzydkie słowa

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów