Singel Kleszcz & DiNO z ostatnim singlem z płyty -Aneks.

Kleszcz & DiNO z ostatnim singlem z płyty -Aneks.

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:12:45, 19 wrzesień '19r.

„Czołg” Kleszcza i DiNO z gośc. udziałem Skorupa. Wideo już w sieci

Ostatni numer promujący krążek „Aneks” Kleszcza & DiNO trafił  na MaxFloRecTV. W singlu „Czołg” gościnną zwrotkę nawinął Skorup. 3. wspólny album Kleszcza i DiNO dostępny jest już w MaxFloSklepie i na popularnych platformach z muzyką cyfrową. W stacjonarnych sklepach muzycznych dostępne są natomiast zestawy z poprzednimi płytami artystów

„Aneks” to 3. wydawnictwo duetu Kleszcz & DiNO, po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. Jak mówią artyści, album stanowi uzupełnienie poprzednich krążków oraz zamknięcie pewnego etapu w ich twórczości. Wśród 8 premierowych pozycji znalazły się numery z gośćmi. Wokale do płyty dołożyli: Angie („Nastaw swoją falę”), Jakub Nycz („Ostatni raz”) oraz Skorup („Czołg”). Utwór z udziałem tego ostatniego wraz z wideoklipem pojawił się właśnie w sieci.

Realizacją teledysku do „Czołgu” zajął się Radosław Bereś, natomiast za montaż odpowiada Sit. Miks i mastering nagrań to praca Dawida „Twardego” Twardowskiego z katowickiego MaxFloStudia.

„Aneks” w wersji fizycznej dostępny jest pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-Aneks/944, a także w wybranych salonach muzycznych na terenie kraju w zestawach z poprzednimi albumami Kleszcza & DiNO. Entuzjaści odsłuchu cyfrowego znajdą natomiast album w większości serwisów streamingowych: http://soundline.biz/KleszczDiNOAneks/.

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów