Singel BONSOUL -ŚWIATŁOWSTRĘT -JUŻ NA YOUTUBE!

BONSOUL -ŚWIATŁOWSTRĘT -JUŻ NA YOUTUBE!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:28:04, 20 wrzesień '19r.

Wczoraj na kanale YouTube Asfalt Records pojawiła się zaślepka z numerem BonSoul pt. “Światłowstręt”, gdzie gościnnie usłyszymy Avi’ego. Utwór pochodzi z płyty “ReStart”, która miała premierę 12 września 2019. 

Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem - "back to back" - pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych "żywych" instrumentów. Muzycznie na płycie można wyodrębnić trzy przechodzące w siebie motywy: funksoulowe wprowadzenie, mroczniejsze rozwinięcie i nostalgiczne zakończenie. Całość spina DJ Te. Tymczasem tak o prawdziwym (jak widać) "ReStarcie" mówi gospodarz mikrofonu: "Rok bez nowej płyty BonSoul to rok, któremu czegoś by brakowało. Ta płyta to nowy początek, nowe wyzwania, nowe pomysły."

 

Skład grupy BonSoul tworzą dwie postacie: Bonson - o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie - oraz Soulpete, czyli jeden z najbardziej aktywnych hiphopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie - “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” - to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych. 

 

BonSoul “ReStart” tracklista:
 1. O, Jak Pięknie!

 2. Tam Mnie Spotkasz ft. Bownik

 3. Małpi Gaj ft. Jan Rapowanie, Holak, Ras
 4. Gniazdka
 5. Bombki
 6. Światłowstręt ft. Avi
 7. Czarny PR ft. Włodi, Słoń
 8. Krwawy Sport ft. O.S.T.R.
 9. Trucizna ft. Roma
 10. Jeszcze Wczoraj
 11. Dobranocka ft. Sara Korodowska
 12. Koniec
 13. Outro

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów