Singel Premiera: aleshen - ded mam po (prod. ggwilly x deco)

Premiera: aleshen - ded mam po (prod. ggwilly x deco)

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:17:04, 24 wrzesień '19r.

W piątek 20 września na kanale YouTube GuGu TV pojawił się nowy numer Aleshena ded mam powyprodukowany przez ggwilly oraz deco. 

Aleshen zadebiutował w 2018 roku dzięki singlowi pod tytułem adobe fresh raider. Po dołączeniu do ekipy GuGu (pod koniec tego samego roku) wypuścił pierwszy singiel pod tytułem Niagara, który został niesamowicie dobrze przyjęty przez odbiorców.

Z czasem pojawiły się także inne utwory rapera, jak Wysoko oraz hit leje to do fanty (niemal pól miliona wyświetleń na YouTube), które stały się znakiem rozpoznawalnym Aleshena.

GuGu to grupa młodych osób zajmująca się muzyką, która w głównej mierze ma dawać dobra zabawę na imprezach, spotkaniach rozrywkowych. Ekipa składa się z 7 członków: Aleshen (traper), Pako (traper), ErykRex (producent), Bahsick (producent, mix&mastering) Deco (producent), GGwilly (producent), Mongol (hypeman, przyszły traper).

Grupa została założona przez Pako i ErykRexa już w 2016 roku i stopniowo się powiększała. Jak mówią jej członkowie:
- Spotykaliśmy się wszyscy w opuszczonym, wystawionym na sprzedaż mieszkaniu Mongola, gdzie zazwyczaj rodziły się pierwsze większe pomysły na rozwój GuGu. Największe pomysły na muzykę tworzyły się przy przesadnych imprezach oraz ważnych momentach w naszym towarzystwie.”

Przekaz w twórczości Gugu jest prosty, robią muzykę dla młodych osób które chcą poczuć z życia coś więcej.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów