Premiera Peja/Slums Attack - G.O.A.T. oficjalna premiera

Peja/Slums Attack - G.O.A.T. oficjalna premiera

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:34:01, 25 wrzesień '19r.

21 września odbyła się oficaljna, długo wyczekiwana premiera nowego albumu Peji - G.O.A.T.

W minioną Sobotę, podczas festiwalu HIP HOP FEVER 2, odbyła się premiera nowego albumu Peji, którego wersja przedsprzedażowa rozeszła się błyskawicznie. Co ciekawe, album został nagrany w ciągu 37 studyjnych godzin, jednak jak podkreśla jego autor: “tempo ekspres ale forma znakomita”.

Na krążku znajduje się 14 kompozycji (15 w wersji preorderowej), w których usłyszeć można klasyczne brzemienia z nutą nowej szkoły. Za bity odpowiedzialny jest Magiera. Autorem grafiki na okładce jest Marcin Boomski. Wśród gości znaleźli się DJ. Falcon1, Hans, Grizzlee, Chi Ali, Pih, DVJ. Rink, Avi, Dziun, a także Iceman, Sobota, Kacper HTA (kawałek W głowach na preorderowej wersji krążka).

W ramach hołdu dla  twórców zza Oceanu, tworzących fundament dla rapu na całym świecie, na okładce albumu umieszone zostało zdjęcie z Quennsbridge Park w Nowym Jorku. Jak mówi Peja: “to właśnie Queens wydało moim zdaniem niepoliczalną ilość wybitnie utalentowanych raperów. Moja obecność w tym jakże ważnym dla mnie miejscu symbolizuje przynależność do hip hopowej społeczności, którą podkreślam na każdym kroku od początku tey wyboistej drogi. ”

Album dostępny jest na www.pejaslumsattack.com i w serwisach streamingowych.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów