Informacje Had Hades, Shellerini i Kacper HTA w projekcie Gwara Niepodległa

Had Hades, Shellerini i Kacper HTA w projekcie Gwara Niepodległa

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 08:50:37, 26 wrzesień '19r.

Poznaliśmy kolejnych uczestników projektu Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa. Język ulic swoich regionów reprezentować będą HAd Hades, Shellerini i Kacper HTA.

 

Po sukcesie zeszłorocznej inicjatywy "Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa" organizatorzy postanowili pójść za ciosem i zadbać o godną kontynuację. "Gwara Niepodległa" – bo tak nazywa się tegoroczna edycja – skoncentrowana będzie na kolorycie lokalnych, miejskich dialektów, które od lat stanowią o charakterze i sznycie poszczególnych regionów. Kto natomiast będzie w stanie zaprezentować język ulicy lepiej niż raperzy utożsamiani z tymi miejscami? 


Do akcji Gwara Niepodległa oficjalnie dołączyli: reprezentant Warszawy – Had Hades, od zawsze stanowiący o stylu rapu z Poznania Shellerini oraz pochodzący z Rybnika i związany ze Śląskiem Kacper HTA. Każdy z nich zaprezentuje urok lokalnych gwar, slangów i powiedzonek na bitach jednego z najlepszych producentów w kraju, legendarnej połówki duetu White House – Magiery. To jednak nie koniec ogłoszeń ze strony DSU. Już niebawem poznamy kolejnego, zaskakującego uczestnika "Gwary Niepodległej". Więcej informacji znajdziecie w social mediach Drugiej Strony Ulicy.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów