Polski RAP Zeus -"Zeus. Nie żyje"

Zeus -"Zeus. Nie żyje"

Remulus  Duma Remulus Duma, 18:24:06, 19 październik '12r.


Po półtorarocznej przerwie muzycznej na scenę powraca utalentowany, łódzki raper Zeus. Autor trzech świetnie przyjętych solowych płyt nagrał nowy album pt. "Zeus. Nie żyje", który - podobnie jak poprzedniczki - jest kolejną porcją bezkompromisowych treści oraz pokazem wszechstronnych zdolności muzycznych autora.

Nowy krążek łódzkiego rapera ukaże się sklepowych półkach 24 listopada. 2 dni wcześniej preorder trafi do wszystkich osób, które skorzystają z oficjalnej przedsprzedaży albumu za pośrednictwem strony www.preorder.pl. (link: http://preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska/zeus-nie-zyje)

Żadnych znanych raperów gościnnie na krążku, żadnych bitów od cenionych producentów - tylko własne produkcje i teksty. Ta konsekwentna polityka objęta przez Zeusa przy pierwszym wydawnictwie jest skutecznie egzekwowana przez kolejne produkcje. I opłaca się, jak można wywnioskować po błyskawicznie znikającym nakładzie i licznych reedycjach, jak i po tytule "Debiutu Roku" za pierwszy album "Co nie ma sobie równych". 

"Starałem się na czwartej płycie zrobić rzeczy ciekawe, nowe a pewne konwencje odświeżyć, zamiast je bezmyślnie odtwarzać. Na albumie sporo jest więc zarówno tego, do czego przyzwyczaili się moi dotychczasowi słuchacze, jak i nowych elementów. Jeżeli miałbym klasyfikować ten album, w dużym stopniu jest to album stricte hip-hopowy z elementami eksperymentalnymi" - mówi raper. - "Jestem z tego albumu bardzo zadowolony".

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów