Koncert/Impreza AIFAM - "Ponad Tym" - Wideopremiera płyty + Koncert

AIFAM - "Ponad Tym" - Wideopremiera płyty + Koncert

Remulus  Duma Remulus Duma, 19:39:20, 26 maj '10r.

KONCERT PROMOCYJNY: Zapraszamy wszystkich słuchaczy AIFAM na koncert promocyjny płyty Ponad Tym, który odbędzie się 2 czerwca 2010 (w środę przed Bożym Ciałem) w klubie Eskulap w Poznaniu. Na koncercie wystąpią wszyscy goście z płyty, zarówno wokalni jak i instrumentalni.

 

Już dziś do sklepów trafiła nowa płyta zespołu AIFAM – Ponad Tym. Ekipa na 5 liter po 5 latach w pełnym składzie wraca ze świeżym materiałem. Płyta Ponad Tym to duża dawka stylowego rapu z przekazem w ciekawych, często niestandardowych aranżacjach muzycznych. Mrokas, Paluch i Waber to już legendy poznańskiego rapu. Tworzą muzykę konsekwentnie od połowy lat 90-tych, kolejny raz udowadniają że rap to ich przestrzeń i są PONAD TYM całym syfem! Bo wiedzą że W JEDNOŚCI SIŁA.
Płytę możecie zakupić w UNHUMAN, SUPREME, VERT oraz na allegro i preorder.pl w cenie 25 zł

CO NA PŁYCIE: Płyta AIFAM – Ponad Tym, zawiera 14 tracków, których produkcją zajęli się tacy producenci jak JULAS, NALA, DONATAN, MIKSER, HIRAS oraz MILER. Stronę muzyczną płyty uzupełniają dograne sesyjnie instrumenty takie jak trąbka, na której gra Filas oraz skrzypce, na których gra Linoś. Warstwę wokalną płyty wzbogacają tacy MC jak Shellerini, Kobra oraz Kaczor.

POLIGRAFIA: Aifam z szacunku dla słuchacza zadbali o to aby płyta została wydana z obszerną poligrafią (6 stron), chcą w ten sposób pokazać jak ważny dla nich jest odbiorca,
Projektem graficznym okładki zajęła się firma Bugar Design (www.bugar.pl) . Za fotografie odpowiedzialny jest Hubert Sobalak

 

SPONSOR: www.unhuman.pl

PATRONI MEDIALNI:
www.poznanskirap.com, www.hip-hop.pl, www.rapgra.com, www.rapduma.pl, www.mhh.pl , www.swiatrapu.pl, www.fotka.pl,

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów