Koncert/Impreza Aifam + DonGuralEsko + Galon_Kowall + Juwenalia - WIDEO

Aifam + DonGuralEsko + Galon_Kowall + Juwenalia - WIDEO

Remulus  Duma Remulus Duma, 20:14:12, 27 maj '10r.

Premierowy koncert płyty "Ponad Tym" składu Aifam 2 czerwca, a Sfrontu.pl i Poznanhiphop.pl już dziś mają dla Was wideorelację z imprezy Mrokasa, Palucha i Wabera w Eskulapie. Niemożliwe? Przypominamy, że kilkanaście dni temu Aifam klika zagrała koncert przed Hemp Gru, który odbył się w tym samym lokalu. SFRONTU.PL w przededniu koncertu premierowego prezentuje jego przedsmak! To już trzeci i czwarty film odnośnie Aifam kliki, jaki ostatnio wypuściła ekipa SFRONTU.PL - pozostałe znajdziecie pod poniższym linkiem:
www.youtube.com/user/Sfrontu
A to dopiero początek...
Zapraszamy do oglądania.

 

 

Drugi film to dość prowokacyjna zabawa montażysty SFRONTU.PL, bowiem pod materiał z "Pewniaka" podłożył oryginalny kawałek rapera. Sprawdźcie czy widać różnice!

 

 

2.06.2010, godzina 20:00

Poznań, Multikino Malta (sala 1)
PREMIERA KINOWA TELEDYSKÓW Z PŁYTY donGURALesko "TOTEM LEŚNYCH LUDZI"

Event obejmuje m.in: premierę dwóch teledysków (Grupa 13), występ Gurala na żywo, wyświetlenie niepublikowanego filmu zza kulis TOTEMU,pokaz teledysków z przekroju całej kariery DGE, konferencję prasową i spotkanie z fanami!

Bilety: 20 zł (Centrum Informacyjne Galerii Malta, Vert, www.hip-hop.plwww.donguralesko.pl).

W cenie biletu:

-wstęp na premierę kinową
-wstęp na bankiet SZPADYZOR RECORDS (klub Rapport)
-LIMITOWANY SINGIEL Totem Leśnych Ludzi

Bilety do kupienia pod poniższymi linkami. Oczywiście zalecamy korzystanie z tego pierwszego - pochodzi on bezpośrednio od rapera.
donguralesko.pl/index.php?op=produkty&id=18
www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1274963404

Szpadyzor Records pragnie uroczyście zaprosić na kinową premierę teledysków z nadchodzącej płyty donGURALesko „Totem Leśnych Ludzi". Impreza odbędzie się 2.06.2010r. o godz. 20:00 w poznańskim Multikinie-Malta (sala 1). Oprócz projekcji wideoklipów planowany jest także koncert artysty, w kameralnej atmosferze sali kinowej, prezentacja nieprzeciętnych, a przede wszystkim niepublikowanych materiałów ukazujących kulisy pracy nad Totemem Leśnych Ludzi oraz pokaz teledysków z przekroju całej kariery DGE! Event sfinalizuje spotkanie z raperem, w specjalnej strefie konferencyjno-klubowej kina, podczas którego można będzie otrzymać autograf DGE, zrobić pamiątkowe zdjęcia, a także pozyskać liczne szpadyzorskie gadżety!

Przewidziany jest również specjalny bonus w postaci ekskluzywnie wydanego singla Totem Leśnych Ludzi, który zostanie dołączony do każdego biletu na premierę kinową (do odebrania przy wejściu na imprezę).

=========================================================================

W piątek, 28 maja serdecznie zapraszamy wszystkich do sklepu SUPREME, mieszczącego się na rogu ulic Półwiejskiej i Długiej. Będą tam na Was czekali Galon i Kowall, którzy oprócz rutynowego spotkania z fanami będą także podpisywać swoje płyty. Raperzy reprezentujący Cromm Cruac czekają na Was w sklepie między 15 a 17.

Jest to specjalna okazja do nabycia najnowszej płyty Galona i Kowalla "Czystej Natury", z którą następnie koniecznie udajcie się do klubu Brooklyn Bridge, gdzie obaj raperzy będą grali premierowy koncert tego materiału. Każdy, który przyjdzie z "Czystą Naturą" wejdzie na tą imprezę kompletnie za darmo. Okazja do kupienia płyty i otrzymania autografów raperów będzie też z pewnością w lokalu, bezpośrednio przed koncertem.

Oprócz Galona i Kowalla w najbliższy piątek, 28 maja w klubie Brooklyn Bridge (ul. Mielżyńskiego 19, vis a vis Okrąglaka) zagrają także Lont, Arbak, Fido, Enrikle oraz Boo. Poniżej przypominamy promomix koncertowy oraz specjalne zaproszenie od Galona i Kowalla na tę imprezę. Drzwi do klubu otwarte od 19. Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

=========================================================================

Może nawałnica w danej chwili nie jest najporęczniejszym sformułowaniem, ale to co dzieje się na kanale youtube ekipy SFRONTU najlepiej podsumować tym właśnie określeniem. Od czwartku po dziś dzień codziennie pojawiał się tam nowy materiał. A to wcale nie koniec...

Tym razem kamera SFRONTU.PL trafiła na poznańskie Juwenalia. Mimo, że w porównaniu do lat poprzednich były one bardzo ubogie w wydarzenia hip hopowe, warto było tam być, by przygotować dla Was dwie wideorelacje. W związku z tym zapraszamy Was do oglądania koncertów Rahima i 3ody Kru.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów