Inne RapDuma Tour - Poznań (Odcinek 1)

RapDuma Tour - Poznań (Odcinek 1)

Remulus  Duma Remulus Duma, 22:33:22, 16 sierpień '11r.Prezentujemy pierwszy odcinek RapDuma Tour w Poznaniu. Będziemy podróżować po całym kraju odwiedzając różne miasta w Polsce gdzie będziemy rozmawiali z ludźmi na temat kultury Hip Hop w danym mieście oraz zbierali materiał wideo który mamy nadzieje, że Was zainteresuje. Pierwszy odcinek rozgrywa się w Poznaniu który reprezentują Kowall & Galon, raperzy którzy świetnie spisali się jako reporterzy RD. Oprócz ciekawych informacji odcinek zawiera dużą dawkę humoru który sprawia że odcinek ogląda się z uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieje że zebrany przez nas materiał wideo będzie dla wszystkich bardzo interesujący i z niecierpliwością będziecie czekali na kolejny odcinek. Jakie miasto tym razem wybierzemy? Poinformujemy o tym na naszym Facebooku. 

W związku z premierą pierwszego odcinka RapDuma Tour mamy dla Was KONKURS !! Do wygrania jest dowolny T-SHIRT DIIL GANG (www.HempSzop.pl). Aby zdobyć nagrodę należy:

1. Polubić wpis z konkursem na Facebook.com/RapDuma
2. Umieścić na swojej tablicy LINK PIERWSZEGO ODCINKA RAPDUMA TOUR W POZNANIU ( http://youtu.be/X1wiGZPhMU4 ) (Wraz z okienkiem YT) 
3. Screen potwierdzający umieszczenie na Tablicy wrzucić na dowolny hosting zdjęciowy (np. imageshack.us) a link zamieścić w komentarzu na profilu Facebook.com/RapDuma
4. Wpis który uzyska najwięcej "Lubie to" zdobędzie T-SHIRT DIIL GANG
5. Konkurs trwa do 21 sierpnia, osoba biorącą w nim udział zobowiązuje się do pozostawienia na swojej Tablicy odcinka RapDuma Tour.


Aby wygrać płytę RapDuma Mixtape vol. 2 z podpisami Galona i Kowalla o której mowa w pierwszym odcinku RapDuma Tour w Poznaniu należy na kanale YouTube kliknąć "Subskrybuj konto RapDumaTour", wysłać maila na adres konkurs@rapduma.pl (Temat: Konkurs RapDuma Mixtape) i odpowiedzieć na jedno pytanie: "Jak się bawi Galon? " - Odpowiedź znajdziecie oglądając odcinek. W treści oprócz odpowiedzi prosimy dopisać Nick z YouTube. 

Sponsorem nagrody głównej jest sklep HempSzop.pl

Partnerem Konkursu jest: Poznanskirap.com , Bashesh.com , KupujciePolskiRap


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów