Konkurs Wygraj ”Ostrze Moich Oskarażeń” Hokusa

Wygraj ”Ostrze Moich Oskarażeń” Hokusa

Remulus  Duma Remulus Duma, 22:05:06, 04 kwiecień '13r.


Zgodnie z obietnicą rozpoczął się konkurs, w którym możecie wygrać reedycje kultowej płyty Hukosa pt. ”Ostrze Moich Oskarażeń” . Materiał światło dzienne ujrzał w 2007 roku i zyskał popularność nie tylko w środowisku rapowym dzięki kontrowersyjnemu, a zarazem bijącego rekordy singla pt. ,,Panie Prezydencie” . Kilka dni temu ukazał się bonus track do reedycji pierwszej płyty Hukosa pt. ”Okno z widokiem na Polskę” (zamieszczony poniżej), który został nagrany specjalnie w celu reedycji wydanej przez Step Records.

Do trzynastego numeru z płyty zorganizowany jest konkurs. Zasady proste. Musicie poluć fanpage Hukosa na facebooku (link poniżej) oraz na adres konkurs.steprecorgs@gmail.com przesłać odpowiedź na pytanie: W jednej ze zwrotek Hukosa w kawałka ,,Okno z widokiem na Polskę” występuję wyraźny follop-up do klasycznego polskiego kawałka. O jaki numer chodzi? W mailu wpiszcie artystę oraz tytuł, a spośród poprawnych odpowiedzi zostaną wybrane dwie, których nadawcy wygrają reedycję ,”Ostrze Moich Oskarżeń” . Konkurs trwa do niedzieli – 3 lipca. Nowa płyta Hukosa ”Knajpa Upadłych Morderców” coraz bliżej. Życzymy powodzenia w konkursie.

Pamiętajcie o polubieniu facebooka Hukosa, bo gdy przyślecie poprawną odpowiedź, a nie polubicie fanpage to nie będziecie brali udziału w losowaniu o nagrodę.

Profil Hukosa na facebooku

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów