Konkurs Splifu zwycięzcą konkursu na remix Testamentu Kaczora

Splifu zwycięzcą konkursu na remix Testamentu Kaczora

Remulus  Duma Remulus Duma, 19:59:53, 18 kwiecień '11r.


Na początku marca przedstawiliśmy wszystkim konkurs który miał wyłonić utalentowanych producentów, do ich zadania należało zrobić jak najlepszy remix „Testamentu” Kaczora. Kawałek ten znalazł się na solowej płycie rapera, który w grudniu nakładem wytwórni Szpadyzor Records wydał solowy album. Wówczas produkcją bitu do utworu zajął się Młody G.R.O. Pomiimo świetnej roboty, jaką wykonał ten producent, oddaliśmy w Wasze ręce accapellę "Testamentu " z myślą o sprawdzeniu beatmakerów jakich kryje nasze podziemie. 

Ponad trzy tygodnie wysyłaliście nam swoje prace gdzie byliśmy bardzo mile zaskoczeni zarówno ilością nadesłanych prac, jak i poziomem przesłanych przez Was propozycji. Przebicie się przez olbrzymią falę Waszych remixów zajęło nam trochę czasu, ale wreszcie możemy ogłosić oficjalne wyniki naszej zabawy.

Komisja w skład której wchodził Kaczor i DJ Teak, po przesłuchaniu wszystkich remixów miała trudne zadanie aby wyłonić zwycięzce. Ostatecznie muzycy stwierdzili, że najlepszy remix "Testamentu " wykonał Splifu. Zwycięzcę prosimy o kontakt w celu odebrania nagrody. Dziękujemy wszystkim za włożony trud i poświęcony czas na wzięcie udziału w naszym konkursie. Z radością prezentujemy najlepszy naszym zdaniem remix Splifa.


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów