Teledysk Kleszcz - Ryba (MaxFloLab) prod. Sit&Stahu

Kleszcz - Ryba (MaxFloLab) prod. Sit&Stahu

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:26:57, 18 czerwiec '13r.


Prowadzona przez Rahima wytwórnia fonograficzna MaxFlo nie zaprzestaje poszukiwania młodych oraz utalentowanych raperów. Do grona rekrutów MaxFloLab dołączył nowy przedstawiciel śląskiej sceny hip-hopowej, pochodzący z Tarnowskich Gór, Kleszcz.

Urodzony w 1988 roku artysta udowadnia, że psycho-rap ma się całkiem nieźle. W najbliższym czasie na MaxFloRecTV pojawi się darmowy odsłuch płyty "Yram Yracz", która jest efektem współpracy Kleszcza z znanym już w MaxFlo producentem, Stahem. Autor bitu do "Fejmu" Rahima z gościnnym udziałem GrubSona oraz Abradaba jest osobą odpowiedzialną za warstwę muzyczną bezpłatnego wydawnictwa tarnogórskiego rapera.

W ubiegłą sobotę na kanale MaxFloRecTV pojawił się pierwszy teledysk Kleszcza do utworu "Ryba". Już na dniach zostanie przedstawiony cały materiał "Yram Yracz".
MaxFloLab to nowa inicjatywa wytwórni Rahima. Ma ona na celu promowanie mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty. Wytwórnia regularnie przedstawia nowych raperów. Rekruci, którzy zdobędą największe uznanie ze strony fanów MaxFlo będą mogli liczyć na dalszą współpracę ze śląskim labelem. 

Przeczytaj więcej artykułów