Inne Znamy zwycięzców 1 etapu konkursu "Proforma 2 RMX"

Znamy zwycięzców 1 etapu konkursu "Proforma 2 RMX"

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:21:05, 13 listopad '13r.

Poznaliśmy zwycięzców pierwszego etapu konkursu "Proforma 2 RMX”. Wśród nich pojawiły się znane w podziemiu ksywki, jak i całkiem nowe nazwiska. O liście zaproszonych do drugiego, finałowego etapu konkursu zadecydowali widzowie YouTube (5 miejsc), wytwórnia Step Records (5 miejsc) oraz Bezczel (również 5 miejsc).

Tak oto o pierwsze miejsce oraz o udział w utworze i teledysku do „Proforma 2 RMX” (obok Hukosa, Onara, ZBUKA, Młodego M, Buczera, Bosskiego Romana, Kajmana, Kobry, Zeusa i Bezczela) powalczą:

- ADR
- Bonez
- Blejk
- Cisa
- Cywil
- Ebro
- Lux W.Z.M.
- Kisiel
- Michszu
- Ozm
- Pres (3mosty)
- Sofozet
- Szulinio
- Wersman
- ZDUNO


„Drugi etap rozpocznie się w przeciągu kilku najbliższych dni. Kończymy pracę nad wdrażaniem specjalnej platformy/aplikacji do głosowania, która zapewni uczciwą rywalizację o pierwsze miejsce w finale. Nie będzie mowy o sztucznym nabijaniu głosów czy kupowaniu wyświetleń. Teraz zadecydują słuchacze, a nie boty komputerowe” – usłyszeliśmy od organizatorów, firmy PreorderPL.

W finałowym etapie konkursu ludzie za pomocą aplikacji facebookowej będą mogli oddać jeden głos na wybranego przez siebie uczestnika. Drugi etap rozpocznie się niebawem.

Źródło: Step Records

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów