Polski RAP Pezet doznał urazu kręgosłupa

Pezet doznał urazu kręgosłupa

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:02:22, 21 listopad '13r.


Nie mamy dobrych wiadomości, Pezet doznał urazu kręgosłupa i jest zmuszony odwołać najbliższe koncerty - W imieniu Artysty, jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie koncerty Pezeta w listopadzie z powodu urazu kręgosłupa, które na ten moment, uniemożliwia codzienne funkcjonowanie, tym bardziej przeprowadzenie profesjonalnego występu - czytamy na profilu Rapera. 

Pezet podjął natychmiastowe leczenie - Artysta bezzwłocznie rozpoczął leczenie i rehabilitacje, tak aby jeszcze w Tym roku dokończyć zaplanowaną trasę koncertową - w Bydgoszczy i Sopocie a Poznaniu, ze względu na wyprzedane bilty, została ustalona nowa data. Poniżej pełna treść oświadczenia:

W imieniu Artysty, jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie koncerty Pezeta w listopadzie z powodu urazu kręgosłupa, które na ten moment, uniemożliwia codzienne funkcjonowanie, tym bardziej przeprowadzenie profesjonalnego występu.

Artysta bezzwłocznie rozpoczął leczenie i rehabilitacje, tak aby jeszcze w Tym roku dokończyć zaplanowaną trasę koncertową. Z uwagi na fakt, że sprzedało się bardzo dużo biletów na koncerty w Bydgoszczy i Sopocie a Poznaniu zostały wyprzedane, ustalono już nowe daty dla tych wydarzeń a zakupione bilety zachowują ważność i nadal można je kupować. Pracujemy także nad nową datą dla Rzeszowa, która zostanie ogłoszona tak szybko jak będzie to możliwe.

Dołożymy wszelkich starań aby wymienione koncerty odbyły się zgodnie z planem. W imieniu Artysty, organizatorów i własnym, przepraszamy za zaistniałą sytuację, której nikt nie był w stanie przewidzieć.

Poniżej zaktualizowane daty koncertów do końca roku:

6.12 Jastrzębie Zdrój
7.12 Szczecin
8.12 Wrocław

12.12 Poznań - nowa data
13.12 Opole
14.12 Kraków

18.12 Sopot - nowa data
19.12 Bydgoszcz - nowa data
20.12 Kielce

Beats Promotion.
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem:

booking@beatspromotion.com

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów