Patronat Grafit i Triku w MaxFloLabie -Lab pod znakiem 666

Grafit i Triku w MaxFloLabie -Lab pod znakiem 666

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:38:24, 22 listopad '13r.


Niedawno pojawił się ich pierwszy klip do utworu "Chemia". Na koncie mają w sumie trzy płyty. Od czwartku na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać można najnowszą z nich. Z ważącym 66,6 MB albumem zatytułowanym 666MIN, wprost z Warszawy, do MaxFloLabu wstępują Triku i Graf!

Triku i Graf, właściwie Tomek i Adam, przyjaźnią się od 22 lat. Razem grają od 7. Jak sami twierdzą, są Z Dźwięków Urodzeni. I tak też nazwali swój duet. W 2010 roku wypuścili krążek ZZA KURTYNY. Dwa lata później wspólnie z Afiszem nagrali ZA UŚMIECH. W muzyce zawsze szukali alternatywy. Obaj stanowią również część zespołu Projekt K.A.C., gdzie – grając na "żywych" instrumentach – łączą ze sobą rock i rap. W tym roku pod kryptonimem Z DŹWIĘKÓW URODZENI dokładnie w 666 MIN stworzyli materiał wchodzący na album pod tym samym tytułem. 22 listopada oficjalnie dołączyli do grona rekrutów hip-hopu w MaxFlo.

Ich 3. płyta to dokładnie 666 min zróżnicowanego rapu. Od wczoraj codziennie o godz. 12 i 19 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać możecie kolejne pochodzące z niej numery. Jednym z nich jest "Chemia", której towarzyszy częściowo animowany klip. Po więcej chemii w Laboratorium MaxFlo sięgnijcie na www.youtube.com/maxflorectv! Swój głos na chłopaków oddać możecie na MaxFlo.pl

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów