Polski RAP Jarecki i BRK nagrywają płytę

Jarecki i BRK nagrywają płytę

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:14:44, 26 marzec '14r.


Powoli kończą się prace nad nową płytą DJ-a BRK i Jareckiego. Krążek wyda MaxFloRec. Gościnnie usłyszymy na nim m.in. GrubSona. Poza BRK produkcją albumu zajmują się: Eprom i TrzyBit. Premiera prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami tego roku!

Nowa płyta opolskiego duetu utrzymana będzie w klimacie hip-hopowym, ale artyści, jak zwykle, nie zamykają się na jeden gatunek muzyczny. – To w pewnym sensie kontynuacja krążka MUCHA NIE SIADA [wspólny album Jareckiego i BRK wydany w 2010 r. – przyp. red.]. Numery będą rozstrzelone. Ogólnie płyta będzie hip-hopowa, ale pojawi się też np. funk i śpiewane refreny – zdradza DJ BRK. Na pytanie, dlaczego akurat z Jareckim postanowił nagrać swój kolejny album odpowiada z uśmiechem: – Zawsze z Jarkiem siedzieliśmy razem w Kurniku [opolskie studio nagrań założone przez BRK – przyp. red.]. – Nadchodząca płyta będzie efektem ostatnich dwóch lat naszej współpracy – dodaje Jarecki. Wymienia też gości albumu: – Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy m.in. GrubSona, Skorupa i Udoo.

Artyści nie zdradzają jeszcze tytułu płyty. W ciągu najbliższych miesięcy na YouTube'owy kanał MaxFloRecTV trafić ma klip zwiastujący album. Tymczasem przypomnijmy sobie "RudeBoyTour" GrubSona, którego BRK jest współproducentem, a Jarecki pojawia się na featuringuTekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów