Konkurs MaxFlo prezentuje nową kolekcję i rozdaje ciuchy

MaxFlo prezentuje nową kolekcję i rozdaje ciuchy

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:38:14, 30 kwiecień '14r.


Niekonwencjonalne wzory, rodzima produkcja, streetwearowy charakter i wysoka jakość materiałów – to wszystko kryje się pod szyldem MF Wear, nowej kolekcji ubrań w MaxFloSklepie. Na Facebooku ruszył konkurs, w którym wygrać można dowolny produkt z nowej serii!

"Rozwiń skrót MF i zgarnij dowolny ciuch z nowej kolekcji!" – zachęcają organizatorzy na Fan Page'u MaxFloSklepu. By wziąć udział w zabawie, wystarczy skomentować konkursowy post. Odpowiedzi można udzielać do niedzieli, 4 maja, włącznie. Autor najciekawszego (najtrafniejszego) wpisu otrzyma dowolnie wybraną bluzę lub spodnie z kolekcji MF Wear. 

Inspiracją do rozwinięcia skrótu MF może być filozofia nowej serii ubrań. Wymykamy się ogólnie przyjętym praktykom i prezentujemy zupełnie nową linię ubrań. To alternatywa 
dla standardowej kolekcji MaxFlo. Proste, a zarazem nieszablonowe rozwiązania, nowoczesne wzornictwo, ciekawe szycie, dopracowane w każdym calu detale i mocne tkaniny. To wszystko tworzy streetwearowy, a jednocześnie uniwersalny charakter. Ubrania tej serii kierujemy do ludzi ceniących sobie oryginalność, swobodę i bezpretensjonalność – czytamy na sklep.maxflo.pl . Naszą misją jest tworzyć wysokojakościową alternatywę. Jej imię to MF Wear.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów