Polski RAP Włodi przesuwa premierę płyty

Włodi przesuwa premierę płyty

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:43:13, 26 sierpień '14r.

Album Włodiego "Wszystko z dymem" nie ukaże się w tym miesiącu. Winna tłocznia. Nowa data premiery to 19 września. 

Poniżej oświadczenie wytwórni i Włodiego:

Zwlekaliśmy z tą informacją do ostatniego dnia, z nadzieją, że wszytko potoczy się po naszej myśli. Stało się jednak inaczej. W dniu dzisiejszym mieliśmy odbierać gotowe płyty i rozpoczynać wysyłkę preorderów. Od kilku dni "gorąca linia" pomiędzy wytwórnią a tłocznią wrzała. Przez specyfikę projektu i nietypową formę wydania płyty "Wszystko z dymem", tłoczni nie udało się sprostać wymaganiom czasowym. Do tego, cały wydrukowany nakład okazał się felerny (farba nie wyschła właściwie). Musimy rozpocząć produkcję fizyków od nowa.

Z tego powodu jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę płyty na 19 września. Wszyscy, którzy zamówili preordery otrzymają fizyki kilka dni wcześniej. Niestety nie jesteśmy w stanie przeskoczyć tej daty (tyle będzie trwała produkcja poligrafii).

Mamy szczerą nadzieję, że muzyka zawarta na krążku w połączeniu z ostatecznym kształtem wydania, wynagrodzą Wam wydłużony czas oczekiwania na krążek. Tymczasem sprawdzajcie i pobierajcie za friko "Proces spalania" w remixie Fouxa.
Włodi i Step Records.


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów