Polski RAP Chada x RX - Efekt Porozumienia (promomix)

Chada x RX - Efekt Porozumienia (promomix)

Remulus  Duma Remulus Duma, 22:15:27, 07 październik '14r.


"Efekt Porozumienia" to wyjątkowy album Chady, który w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa rapera, przesiąknięty jest gościnnymi zwrotkami zaproszonych MC's. Muzyk pracując nad krążkiem razem z utytułowanym producentem RX-em do każdego utworu zaprosił odpowiednio dobranego wykonawcę. 

"Paru gości Chadę wspiera, słali paczki do więzienia / to nie bez powodu tytuł "Efekt Porozumienia".Po raz pierwszy za warstwą muzyczną całej płyty Chady odpowiada jeden producent. Raper powierzył pieczę nad muzyką RX-owi, który posiada bogatą, 15-letnią dyskografię rozpoczynającą się od produkcji na pierwsze solowe płyty Onara, "Historie z Sąsiedztwa" Płomień 81 czy "S.P.O.R.T" TDF-a. W swojej twórczości RX opiera się przede wszystkim na własnej kompozycji oraz rozbudowanych aranżacjach, a jeśli już używa sampli robi to w sposób kreatywny oraz nietuzinkowy. 

Gościnnie na płycie pojawiło się sporo wykonawców. Mamy przekrój całej sceny rozpoczynając od topowych MC kończąc na mniej znanych artystach. Premiera płyty została zapowiedziana na grudzień 2014 roku. Jutro startuje przedsprzedaż.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów