Polski RAP Kafar Dixon37 ft. HZOP, Sowa - Świat nie znosi pustki

Kafar Dixon37 ft. HZOP, Sowa - Świat nie znosi pustki

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:25:13, 17 październik '14r."Świat nie znosi pustki" to najnowszy singiel z solowej płyty Kafara wywodzącego się z warszawskiej ekipy Dixon37. Album zatytułowany "Panaceum" ukaże się na rynku 28 października. W utworze gościnnie udzielii się HZOP i Sowa. Za bit odpowiada Larkin. 

Dla opolskiego labelu solowy album Kafara Dix37 uznawany jest za jedną z najważniejszych premier w drugim półroczu 2014 roku. Na album "Panaceum" współzałożyciel składu Dixon37 zaprosił m.in. Ero z JWP/Bez Cenzury, Bezczela, KęKę, Bonusa RPK, Shellera, Kaczora, O.S.T.R.ego czy macierzysty zespół Dixon37. Jest to tylko część zaproszonych muzyków.

Album można zamówić przedpremierowo w sklepie Preorder. 

Preorder LTD: tutaj

Kafar to warszawski raper wywodzący się z ulicznej ekipy Dixon37. Początki ursynowsko-mokotowskiej grupy datowane są na 1999 rok, wtedy też Kafar zaczął nagrywać pierwsze utwory. Po 15-latach przygody z hip-hopem muzyk zdecydował się na solowy projekt, który zatytułował "Panaceum". Premiera album zapowiadana jest na 28 października 2014 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów