Polski RAP Kafar Dixon37 - Panaceum

Kafar Dixon37 - Panaceum

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:14:34, 28 październik '14r.

Po kolejnych singlach, uruchomieniu preorderu i licznych zapowiedziach nadszedł w końcu czas premiery solowego albumu Kafara z warszawskiej ekipy Dixon37. O godzinie 15 artysta udostępni oficjalny odsłuch "Panaceum" na kanale Step Records. Od dzisiaj album można znaleźć we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Krążek zamówisz również na preorder.pl

Z okazji premiery artysta spotka się z fanami w sklepie Serum, który mieści się w warszawskim Centrum Handlowym Land. Pierwsze 20 osób, które nabędą płytę w sklepie Serum, otrzyma w prezencie bandanę z logiem "Panaceum"(do zgarnięcia w dwóch kolorach: białym i czarnym). Na kolejne 20 osób czekają plakaty.Kafar to raper działający w podziemiu od 1999 roku. Pierwszy raz na legalnym albumie pojawił się w 2008 roku, kiedy to wraz z grupą Dixon37 zadebiutował bardzo dobrze przyjętym krążkiem „Lot na całe życie”, na którym gościnne zwrotki dograły legendy polskiego rapu. Słuchacze czekali 5 lat na kolejny album grupy pt. "O.Z.N.Z.", który pojawił się w grudniu 2013 roku i przez kilkanaście tygodni okupował notowania listy OLiS.

Odsłuch: Kafar Dixon37 - Panaceum

Warszawski MC poszedł za ciosem i po niesamowitym odbiorze „O.Z.N.Z.” postanowił nagrać swoją pierwszą solową płytę pt. „Panaceum”. Dla opolskiego labelu solowy album Kafara Dix37 uznawany jest za jedną z najważniejszych premier w drugim półroczu 2014 roku.Na album „Panaceum” współzałożyciel składu Dixon37 zaprosił m.in. Ero z JWP/Bez Cenzury, Bezczela, Bonusa RPK, Shellera, Kaczora, KęKę, O.S.T.R.a czy macierzysty zespół Dixon37. Oczywiście jest to tylko część zaproszonych muzyków.

Płyta, jak i dwie poprzednie, nagrana została w eReM Studio pod czujnym okiem Qza i Staszego Koźlika.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów