Inne Czy Chada zapłaci 10 tys.zł za zniszczoną kapliczkę w Łodygowicach?

Czy Chada zapłaci 10 tys.zł za zniszczoną kapliczkę w Łodygowicach?

Remulus  Duma Remulus Duma, 10:59:05, 21 luty '15r.


Kilka dni temu Warszawski Raper Chada został zatrzymany przez Policję, jednak podczas pościgu zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie i drewnianą kapliczkę. Chada wrócił do aresztu, a mieszkańcy w Łodygowicach pozostali z problemem - zniszczona kapliczka, która kilkanaście lat temu była remontowana. 

Taki temat pojawił się na stronie zywiec.naszemiasto

Poniżej pełny tekst artykułu:

Czy znany warszawski raper, który jadąc po pijaku staranował cenną dla mieszkańców kapliczkę w Łodygowicach - zwróci gminie pieniądze za jej renowację i naprawę?

Przypomnijmy. Kilka dni temu policjanci z Łodygowic otrzymali informację, że ul. Żywiecką w Łodygowicach jedzie peugeot 508, którego kierowca najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem alkoholu. Na miejsce został skierowany patrol. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania, który mężczyzna zignorował go i zaczął uciekać. Mundurowi rozpoczęli pościg za kierującym. W pewnym momencie jadący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie i drewnianą kapliczkę. Gdy jego samochód nie chciał już odpalić, kontynuował ucieczkę pieszo. Wtedy został zatrzymany. 

- W trakcie zatrzymania był bardzo agresywny. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Zatrzymany mężczyzna podawał się za 29-letniego mieszkańca Lubska, na takie nazwisko miał też wystawione dokumenty. Policjantom z Łodygowic jednak w całej sprawi coś nie pasowało. Wnikliwe sprawdzenia, jakie przeprowadzili dowiodły, że zatrzymany to 36-letni mieszkaniec Warszawy, który od pół roku był poszukiwany listem gończym, ponieważ nie powrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał karę dwóch lat pozbawienia wolności za napad i pobicie. 

Zatrzymany to znany warszawski raper "Chada" - który wrócił już do wiezienia 

Tymczasem w Łodygowicach pozostał problem - zniszczona kapliczka, która kilkanaście lat temu była remontowana. 

Jak poinformowano nas w gminie - kapliczka przy ul. Okrężnej w Łodygowicach, która w ubiegłym tygodniu została uszkodzona przez uciekającego przed policją nietrzeźwego kierowcę, wkrótce odzyska dawny wygląd. Ze względu na szczególny charakter tego miejsca po konsultacjach Wójt Gminy Andrzej Pitera podjął decyzję o niezwłocznej renowacji i naprawie zniszczeń przez Gminę. Wstępnie szacuje się, że będzie to ok. 10 tys. zł. O zwrot poniesionych kosztów władze gminy wystąpią do sprawcy kolizji. 
Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów